Work on 3* River Cruise Ship / Práca na výletnej lodi! Znalosť NJ podmienkou. Nástup už 26.11.2014

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Maďarsko, Francúzsko, Cyprus, Grécko, Chorvátsko
Termín nástupu
26.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
850 v čistom/mesiac + sprepitné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme pracovnú silu na výletné lode. Momentálne hľadáme zamestnancov na kumulovanú pozíciu:

Časník/čka
Barman
Pomocný personál (cabin crew)

* 850 v čistom/mesiac + sprepitné (výška sprepitného sa pohybuje od €75 do €100 týždenne (v hotovosti)
* nárok na 4 dni dovolenky za mesiac
* náhrada cestovných nákladov
* bezplatné stravovanie na lodi
* zdravotné poistenie zabezpečené
* jedinečná pracovná skúsenosť
* nové zážitky
* medzinárodný pracovný tím

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis spolu s Vašou fotografiou na email job @ universalconsulting.sk.

Nástup do práce je naplánovaný na 26. Novembra 2014.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

The Company was created on the philosophy that a hotel management company's vision should be aligned with ownership values and expectations, focusing on long-term success through providing excellent customer service and high quality accommodations on river cruise ships. They continuously improve their service, products and processes, to be a better organization today then they were yesterday.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

* komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
* pracovná skúsenosť v hotelierstve; predošlé pracovné skúsenosti s prácou na výletnej lodi výhodou

* motivácia pracovať na výletnej lodi
* flexibilita
* komunikačné zručnosti
* tímový hráč

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1926739  Datum zveřejnění: 12.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 850 v čistom/mesiac + sprepitné