Práca v Anglicku - skladník (picker) do skladu s rozličným tovarom v Burton on Trent. Ubytovanie zabezpečené. Nástup 26.07.2015.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Burton-on-Trent, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
26.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
1318 - 1560 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v jednom z najobľúbenejších skladov. Pozitívne referencie našich kandidátov a spokojnosť nášho klienta zaraďuje túto pracovnú ponuku medzi tie najpopulárnejšie.
Ponúkame pravidelne týždenne odchody, dostatok pracovných hodín a zamestnávateľa, s ktorým budete určite spokojní.
Sklad, v ktorom budete pracovať, je najväčší distribútor rozličného spotrebného tovaru pre domácnosti, obchody a firmy v UK.

Jedná sa o nenáročnú prácu v distribučnom katalógovom sklade s rôznym tovarom
– oblečením, elektronikou, hračkami, bižutériou a iným sortimentom ( nie potraviny). Práca je vhodná pre ženy aj mužov. Práca spočíva v príprave tovaru na vyskladnenie podľa objednávok.
V rámci skladu existuje viacero oddelení:
- Goods In – vykladanie kamiónov na palety (tu pracujú najmä muži)
- Returns – práca so skenerom – privezú klietky s pokazenými, či zdemolovanými vecami, ktoré sa sa presúvajú do kartónových krabíc na paletách; s pomocou skenera sa mení ich kód
- ODS – práca pri páse s prepravkami – nové veci, ktoré si ľudia objednávajú z katalógov, sa presúvajú z prepraviek do prepraviek, ktoré patria danému obchodu a posielajú sa preč
(na oddelení Returns a ODS pracujú najmä ženy)

Základné informácie o práci:
- práca na min. 3 mesiace, s možnosťou predĺženia zmluvy
- pracuje sa 5 dní v týždni – zmeny: 07.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-07.00
- bezplatné zaškolenie (prvé 2 dni)
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- výborné referencie od zamestnancov
- priateľskí, milí a nápomocní manažéri
- kantína s dobrými raňajkami, obedmi, večerami – za dobré ceny
- automaty s teplými nápojmi k dispozícii celý deň, zadarmo

Pre každého kandidáta máme pripravený aj darček pred vycestovaním.

- dlhodobá práca (nevhodné pre študentov)
- pri podpise zmlúv máte komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, .../ ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- odvoz z letiska zabezpečený za poplatok /40 GBP-auto/
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom skladu

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na [email protected] Tel. 0327440174

Zúčastniť sa môžete aj osobných stretnutí, ktoré pravidelne organizujeme v rôznych mestách na Slovensku. Aktuálny prehľad náborových stretnutí Vám radi poskytneme, stačí nás kontaktovať.

Najbližší termín náborového stretnutia sa uskutoční dňa 23.07.2015 v Košiciach.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať bola založená pred takmer 150 rokmi a dnes je to jedna z najznámejších spoločností vo svete. Od samého začiatku bolo zámerom vytvoriť svetovú značku, ktorá by ponúkala cenovo dostupný tovar a zároveň dobrú kvalitu. Spoločnosť sa zameriava na dámske odevy, pánske odevy (1984), doplnky do interiérov (1985) a detské oblečenie (1987).

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- ochota pracovať vo Veľkej Británii
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1930506  Datum zveřejnění: 12.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1318 - 1560 EUR/mesiac