Pracujte a zarobte si ešte pred Vianocami!Pracovná ponuka pre pomocných pracovníkov v potravinárstve do Holandska. Nie je nutná znalosť jazyka.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1495 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne dopĺňame tím pracovníkov s odchodom 11.12.2014, ďalšie odchody plánujeme pravidelne každý týždeň!

Pracovná náplň:
- práca na expedícii (balenie, váženie, etiketovanie, umývanie mäsa), na linke (krájanie, spracovávanie mäsa)
- umývanie náradia a prepraviek
- iné pomocné práce podľa požiadaviek zamestnávateľa

Zamestnávateľ umiestňuje uchádzačov aj v závodoch na výrobu cukroviniek.

Navštívte našu webstránku s bližšími info na:

- VEĽMI NÍZKE VSTUPNÉ NÁKLADY na vycestovanie
- v predvianočnom období väčšia možnosť NADČASOV=vyššia mzda
- možnosť umiestnenia PÁROV/SKUPINIEK kamarátov
- možnosť umiestnenia aj BEZ ZNALOSTI CUDZIEHO JAZYKA a BEZ PRAXE
- čistá mzda po odpočítaní nákladov na ubytovanie a dopravu do práce je 700€
- pracovnou zmluvou garantované hodiny (od 36h týždenne)
- možnosť kariérneho rastu, a tým aj zvýšenie základnej mzdy
- príplatky za nadčas a prácu vo večerných hodinách
- ubytovanie a doprava do práce zabezpečené zamestnávateľom
- zamestnávateľ Vám pomôže vybaviť všetky úradné formality po príchode
- slovenskí koordinátori na mieste
- 24 dní platenej dovolenky / rok
- rôzne zamestnanecké výhody a benefity

+ s vašim zamestnávateľom sme začali spolupracovať ako prvý na Slovensku a odvtedy sme jeho jediný a exkluzívny partner

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na [email protected]. Zúčastniť sa môžete aj osobných stretnutí, ktoré pravidelne organizujeme v rôznych mestách na Slovensku. Aktuálny prehľad náborových stretnutí Vám radi poskytneme, stačí nás kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Váš zamestnávateľ je 15 rokov na trhu práce! V odvetí mäsopriemyslu pôsobí od roku 1998. Uchádzačov prijíma na pozície kostič, rezač, lahôdkár, výrobný pracovník, pomocný pracovník.
S týmto zamestnávateľom sme začali spolupracovať ako prvý na Slovensku a odvtedy sme jeho jediný a exkluzívny partner. Vaši koordinátori hovoria Vašim jazykom a v spolupráci s Vami rýchlo vyriešia všetky problémy. Váš zamestnávateľ má jasný cieľ: spokojný zamestnanec robí kvalitnú prácu a teda sú aj naši klienti spokojní!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zamestnávateľ preferuje kandidátov od 18 do 21 rokov nakoľko sa nevyžaduje predchádzajúca prax ani znalosť jazyka
- dobrá fyzická kondícia a zdravotný stav
- ochota pracovať
- ochota vycestovať dlhodobo do zahraničia

Vieme umiestniť aj pracovníkov s praxou!

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1935105  Datum zveřejnění: 21.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 900 - 1495 EUR/mesiac