Hľadáme pracovníkov do potravinárskej prevádzky do Nemecka. Fyzicky náročná práca (vhodnejšia pre mužov).

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď-dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do potravinárskej výroby hľadáme pracovníkov na balenie výrobkov studenej kuchyne. Následné nabaľovanie do krabíc a expedovanie, prípadne výroba.

Práca je fyzicky náročná.

Práca je 8-10 hod. denne. Možnosť nadčasov.

Ubytovanie je zabezpečené-strháva sa z platu 150,-Eur/mesiac.

Možnosť umiestniť i skupinky.

Pomôžeme Vám s dopravou, hľadáme čo najlacnejšie a najlepšie spojenie.

- DLHODOBÁ PRÁCA - nejde o sezónnu ponuku
- nízke náklady
- možnosť zvýšenia mzdy v závislosti od Vášho výkonu
- transport z ubytovania do práce zabezpečený firemnými vozidlami
- vybavenie registračných procedúr
- pracovné oblečenie a obuv zabezpečené
- ubytovanie hradené a zabezpečené zamestnávateľom (prispievate iba 150 Eur z výplaty )
- slovenskí a českí pracovníci na mieste
- zabezpečujeme dopravu do Nemecka, ako aj celú organizáciu spojenú s nástupom do práce

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, ktorá zamestnáva personál na rôznych potravinárskych
prevádzkach v rámci celého Nemecka. V minulosti sme pre tohto klienta zabezpečili viac ako 400 pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- dobrá fyzická kondícia! (ide o namáhavú prácu)
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
- ochota pracovať v Nemecku minimálne 6 mesiacov
-25-30Eur je nutné si so sebou vziať na vystavenie preukazu na prácu v potravinárstve, vystavia Vám ho v Nemecku

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1941591  Datum zveřejnění: 27.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 900 - 1200 EUR/mesiac