Pracovník/čka na balenie a spracovanie zeleniny do Bognor Regis vo Británií (pri mori). Možnosť aj pre študentov. Odchod 04.05.2015

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bognor Regis, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.05.2015, 11.05.2015, 18.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
6.50 GBP/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mužov, ženy, páry pre prácu na prevádzke, kde sa spracováva a balí zelenina (kukurica, špargľa, tekvica).
Rôzne práce v rámci prevádzky (práca na páse, cleaners, VZV vodiči).
- práca na zmeny (12 hodinové)
- chladnejší sklad (7 stupňov Celsia)
- možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom
- priateľskí, milí a nápomocní manažéri
- kantína s dobrými raňajkami, obedmi, večerami – za dobré ceny
- automaty s teplými nápojmi k dispozícii celý deň

Ubytovanie za poplatok zabezpečené v karavanových domoch, share housoch, v blízkosti prevádzky.

VIDEO z prevádzky:

Taktiež Vám radi poradíme ako si jednoducho požiadať o vrátenie daní po ukončení práce vo Veľkej Británii. Viac informácii nájdete na našej web stránke http://www.universalconsulting.sk/vratenie-dani/

- dlhodobá/krátkodobá práca (vhodné aj pre študentov)
- pri podpise zmlúv máte komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, .../ ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- výborné referencie od zamestnancov
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom skladu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na [email protected]
Tel. 0327440174

Zúčastniť sa môžete aj osobných stretnutí, ktoré pravidelne organizujeme v rôznych mestách na Slovensku. Aktuálny prehľad náborových stretnutí Vám radi poskytneme, stačí nás kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Našim klientom je rodinná spoločnosť, ktorá zabezpečuje viac ako 2000 ton zeleniny pre svojich partnerov za týždeň. Dnes spoločnosť tvorí 90 % trhu v oblasti pestovania kukurice.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať vo Veľkej Británii
- základná znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy
- dostatok pracovných hodín

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1977481  Datum zveřejnění: 30.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 6.50 GBP/mesiac