Vodiči s VP C+E do Nemecka. Dlhodobá práca, nemecká pracovná zmluva. Znalosť NJ alebo AJ podmienkou.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou, priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
8.50 - 11 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesta pre VODIČOV s vodičským preukazom skupiny C+E a skúsenosťami s jazdou s návesom/prívesom.

- práca pre nemeckého zamestnávateľa na TPP
- medzištátna aj vnútroštátna preprava (Nahverkehr, Fernverkehr)
- vodič môže pomáhať aj pri nakládke a vykládke tovaru, skúsenosti výhodou
- doručovanie tovaru z centrálnych skladov k predajným miestam
- práca možná aj na smeny (vodič začína a končí službu na jednej z pobočiek)
- preváža sa rôzny tovar – autodiely, časti strojov, potraviny, nápoje, textil
- jazdí sa na rôznych typoch áut
- typ pracovného miesta si dohadujete telefonicky priamo so zamestnávateľom

+ dlhodobá práca v Nemecku
+ práca na HPP
+ ubytovanie v prípade záujmu zabezpečí zamestnávateľ
+ mesačne vyplácaná mzda – na účet
+ po odpracovnom roku dostane zamestnanec ďalšie výhody: (štvrťročné prémie 150€ + príplatky na dovolenku 4€/deň)

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na e-mail: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky na
tel.č. : 032/744 01 74.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Zamestnávateľ pôsobí v oblasti dopravy, logistiky, prepravy tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

- skúsenosti s prepravou v rámci a mimo EU
- ADR osvedčenie výhodou!
- platné psychotesty
- digitálna karta vodiča
- záujem pracovať a zotrvať v zahraničí
- zodpovednosť
- flexibilita

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2027103  Datum zveřejnění: 26.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 8.50 - 11 EUR/hodina