Práca chyžnej do luxusných 5* hotelov v Amsterdame a v okolí - Holandsko. Nástup ihneď.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
9.56 - 11.26 EUR/hodina, od 1300Eur netto/už po odrátaní daní, odvodov, ubytovania/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach /najmä hoteloch/
- vykonávanie dohodnutých činností súvisiace s upratovaním (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet)
- zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch
- dodržiavanie hygienických štandardov
- výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
- prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne

- práca na slovenskú pracovnú zmluvu, odvody odvádzané na Slovensku
- mzda 1.300Eur netto pri 160 hodinách mesačne, možnosť nadčasov ktoré sú platené EXTRA

Ak vyhovujete požiadavkám zamestnávateľa a máte záujem sa uchádzať o danú prácu, radi Vás uvítame v niektorej z našich pobočiek v Dunajskej Strede, Trenčíne alebo v Košiciach. Nezabudnite si so sebou vziať Váš životopis alebo nám ho zašlite na mail [email protected].

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Košice: Murgašova 3, 040 01 Košice-Staré Mesto, +421 55 3813 460
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 31 3813 096

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely. penzióny, ubytovne a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, robí sa Skype pohovor v anglickom jazyku
- silná motivácia pracovať
- flexibilita a zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tempe
- predošlé skúsenosti na rovnakej pozícii výhodou
- výhodou je vodičský preukaz sk. B
- reprezentatívny vzhľad /bez piercingu a viditeľného tetovania/

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2106822  Datum zveřejnění: 12.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9.56 - 11.26 EUR/hodina, od 1300Eur netto/už po odrátaní daní, odvodov, ubytovania/