Práca v hoteloch v blízkosti Amsterdamu - hľadáme chyžné. Nízke náklady na vycestovanie.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP po dohode so zamestnávateľom
9.75 EUR/hodina, od 1300Eur netto/už po odrátaní daní, odvodov, ubytovania/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovné chyžné pre luxusné hotely v blízkosti Amsterdamu.

Vašou úlohou bude:
- zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach /najmä hoteloch/
- vykonávanie dohodnutých činností súvisiace s upratovaním (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet)
- zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch
- dodržiavanie hygienických štandardov
- výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
- prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne

- práca na slovenskú pracovnú zmluvu, odvody odvádzané na Slovensku
- mzda 1.300Eur netto pri 160 hodinách mesačne
- možnosť dlhodobej práce
- atraktívna lokalita

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na mail [email protected].

Informácie o prac. ponuke môžete nájsť aj na našej web stranke:

Nájdete nás aj na Facebooku:
Universal Consulting; Staňte sa našim priateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely. penzióny, ubytovne a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni, absolvujete jednoduchý Skype pohovor v anglickom jazyku
- silná motivácia pracovať
- flexibilita a zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tempe
- predošlé skúsenosti na rovnakej pozícii výhodou
- výhodou je vodičský preukaz sk. B
- reprezentatívny vzhľad /bez piercingu a viditeľného tetovania/
- zamestnávateľ momentálne preferuje ženy

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2213883  Datum zveřejnění: 7.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9.75 EUR/hodina, od 1300Eur netto/už po odrátaní daní, odvodov, ubytovania/