Hľadáme šikovné chyžné do Holandska - atraktívne platové podmienky+ výborná lokalita v okolí Amsterdamu.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP po dohode so zamestnávateľom
9.75 EUR/hodina, od 1300Eur netto/už po odrátaní daní, odvodov, ubytovania/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia chyžnej v luxusných najmä 4 a 5 hviezdičkových hoteloch pri Amsterdame.

Vašou prácou bude:
- zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach /najmä hoteloch/
- vykonávanie dohodnutých činností súvisiace s upratovaním (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet)
- výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
- prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne

- čistá mzda 1.300 Eur pri odpracovaných 160 hodinách mesačne, možnosť záloh zo mzdy
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v jednoduchom čistom ubytovaní v blízkosti hotela
- možnosť dlhodobej práce
- atraktívna lokalita - okolie hlavného mesta Amsterdam
- skype kontakt priamo so zamestnávateľom ešte pre vycestovaním - máte možnosť odkomunikovať si zamestnávateľom všetky Vaše otázky
- práca na slovenskú pracovnú zmluvu, odvody odvádzané na Slovensku (pred Vaším vycestovaním máte minimum vybavovacích povinností)

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na mail [email protected].

Informácie o prac. ponuke môžete nájsť aj na našej web stranke:

Nájdete nás aj na Facebooku:
Universal Consulting; Staňte sa našim priateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotely. penzióny, ubytovne a pod.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni, absolvujete jednoduchý Skype pohovor v anglickom jazyku
- silná motivácia pracovať
- flexibilita a zodpovednosť
- schopnosť pracovať v tempe
- výhodou je vodičský preukaz sk. B
- reprezentatívny vzhľad /bez piercingu a viditeľného tetovania/
- zamestnávateľ momentálne preferuje ženy

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2223116  Datum zveřejnění: 14.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 9.75 EUR/hodina, od 1300Eur netto/už po odrátaní daní, odvodov, ubytovania/