Pracovníci/čky na spracovanie, triedenie a balenie zeleniny do Škótska. Nástup ihneď.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Balmalcolm, Škótsko, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Jún 2016
Mzdové podmienky (brutto)
7.20 - 8.38 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete súčasťou tímu, ktorý pripravuje a spracováva produkty spoločnosti /zeleninu/ podľa požiadaviek zákazníka:
- umývanie, balenie, triedenie, kontrola zeleniny
- práca v chladnejšom a vlhšom prostredí
- práca na 3- pracovné zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- pracuje sa priemerne 40 hodín týždenne

Mzda: 7,20 GBP brutto za hodinu (nadčasy platené extra 8,38 GBP brutto za hodinu)

- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce
- príjemná pracovná atmosféra
- dlhodobá práca
- asistencia pred vycestovaním a taktiež po vycestovaní do Veľkej Británie
- asistencia so zakúpením letenky
- pri podpise zmlúv máte komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, .../ ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- možnosť stať sa priamym zamestnancom spoločnosti

V prípade záujmu pošlite Váš životopis na emailovú adresu: [email protected]

Bližšie informácie k danej pracovnej ponuke si nájdete aj na našej web stránke: http://www.universalconsulting.sk/jobs/pracovnici-na-spracovanie-triedenie-a-balenie-zeleniny-v-skotsku/

V ponuke viaceré pracovné ponuky v rámci Veľkej Británie. Viac informácií nájdete na stránke www.universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Spoločnosť bola založená v r. 1985 dvoma farmármi. V súčasnej dobe spoločnosť spolupracuje s viac ako 50 poľnohospodármi. Hlavným artiklom, ktoré spoločnosť pestuje a spracúva sú koreňová zelenina, hľuzy, šaláty a iná zelenina.

Dodávka zeleniny od tejto spoločnosti sa neobmedzuje iba na Škótsko. Celkom existuje viac ako 6000 hektárov plodín pestovaných v celej Veľkej Británii a kontinentálnej Európe.

Zamestnávateľ má dve hlavné miesta výroby, Balmalcolm a Orkio, ktoré sa nachádzajú dve míle od seba. V Balmalcolm sa spracúvajú hlúboviny, šaláty a iná zelenina, a je tiež centrom pre administratívne funkcie. Orkio sa zameriava na koreňovú zeleninu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať vo Veľkej Británii
- znalosť anglického jazyka na základnej úrovni
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2244613  Datum zveřejnění: 11.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 7.20 - 8.38 GBP/hodina