Obľúbený sklad Superdrug v Londýne. Mzda od 7,20 GBP do 11,33 GBP brutto za hodinu (skladník)

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Luton, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.07.2016, 25.07.2016, 01.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
7.20 - 11.33 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka, ktorú nájdete len u nás!

Pridajte sa k tímu spokojných zamestnancov a pracujte pre významnú spoločnosť Superdrug v meste Luton (pri Londýne).
Zamestnávateľ ponúka výborné platové ohodnotenie, dlhodobú prácu (celoročný sklad), dostatok pracovných hodín, bezplatné zaškolenie na nízko-zdvižný vozík a mnoho ďalších výhod.

Hľadáme šikovných pracovníkov s dobrou angličtinou (muži, ženy, páry) na vyskladňovanie tovaru podľa objednávok, tzv. picking. Jedná sa najmä o drogériu, kozmetiku a darčekové predmety.
Hlavná náplň práce:
- vyzdvihovanie tovaru použitím hlasového systému (slúchadlá)
- práca s elektrickými vozíkmi LLOP, na ktoré budete daný tovar nakladať, prípadne premiestňovať
- práca na zmeny: ranná 06:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00 alebo nočná 22:00 - 06:00
- možné nadčasy - záleží od objednávok
- možnosť dlhodobej práce
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce

Denná/poobedná zmena: £7.20 za/h po odpracovaní 36 ½ hodiny £9.60 za/h
Nočná zmena: £8.50 za/h po odpracovaní 36 ½ hodiny £11.33 za/h

Bližšie informácie o práci si taktiež nájdete na našej web stránke http://www.universalconsulting.sk/jobs/praca-v-sklade-s-drogeriou-a-kozmetikou-v-anglicku-dunstable-luton-3/

- možnosť nadčasov, ktoré sú platené EXTRA!!!
- 28 dní platenej dovolenky
- možnosť získania benefitov od štátu (poskytneme Vám poradenstvo)
- budeme Vás informovať o Vašich povinnostiach voči úradom pred odchodom zo Slovenska
- časť nákladov je možné uhradiť na splátky
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka (pomoc so zakúpením letenky)
- výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Luton)
- ubytovanie zabezpečené za poplatok

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail [email protected].
Ak životopis nemáte, nevadí pošlite nám email s Vašim telefónnym číslom.
Uchádzačov kontaktujeme do 24 hodín.

Bližšie informácie k danej pracovnej ponuke si nájdete na našej web stránke: http://www.universalconsulting.sk/jobs/praca-v-sklade-s-drogeriou-a-kozmetikou-v-anglicku-dunstable-luton-3/

Pridajte si nás na facebooku a dostávajte aktuálne informácie o pracovných ponukách. FB: Universal Consulting; Staňte sa našim priateľom.

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať, bola založená v roku 1964. V súčasnosti táto sieť obchodov vlastní okolo 850 obchodov po celej Veľkej Británii a Írsku a zamestnáva cca 16000 ľudí. Cieľom
spoločnosti je mať trénovaných pracovníkov tak, aby vedeli poskytnúť kvalitné služby, presne ako si to zákazník zaslúži. Hlavným predajným artiklom je drogéria, kozmetika, darčekové predmety a produkty z lekárne a to všetko za veľmi priaznivé ceny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať v Anglicku
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2253955  Datum zveřejnění: 17.6.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 7.20 - 11.33 GBP/hodina