Animátor/ka na Maltu. Ubytovanie a strava zdarma!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Malta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
November 2015
450 - 550 EUR/mesiac, Uvedená mzda je čistá (ubytovanie,strava a uniforma ZDARMA)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Začína zimná sezóna a my hľadáme ANIMÁTOROV do 4 * hotelov na MALTE.

Pokiaľ si chcete predlžiť leto, ste mladý, energický a zábavný typ - čítajte ďalej!

Môžete pracovať v hoteloch, ktoré sa pýšia významnými oceneniami za kvalitu a servis.

Poskytneme Vám aj fotografie animátorov pracujúcich pre Vášho budúceho zamestnávateľa.

Animátor pracuje priemerne 8-10 hodín denne, 6 dní v týždni a podieľa sa:

o na vytváraní a organizovaní programov pre hotelových hostí
o zapája do športových a kultúrnych aktivít pre dospelých a najmä pre deti

Výhody, ktoré môžete ako animátor popri práci získať:

- PRÍSPEVOK na dopravu pri konci kontraktu
- mzdu podľa prípadných pracovných alebo animačných skúsenosti (prax však povinná nie je)
- pracovnú uniformu ZDARMA
- ubytovanie a stravu ZDARMA
- vyzdvihnutie priamo z letiska na Malte
- pracovať v medzinárodnom animačnom tíme
- zdokonalíte sa v cudzích jazykoch
- získate kozmopolitné skúsenosti

Pokiaľ máte 18-35 rokov určite vyhovujete požiadavkám zamestnávateľa a môžete čoskoro za prácou vycestovať. V prípade záujmu pošlite CV v anglickom jazyku, spolu s motivačným listom a fotografiou na [email protected].

O prácu sa môžeš uchádzať:
- mailom, [email protected].
- telefonicky
- kedykoľvek osobne na našich pobočkách v Trenčíne a Dunajskej Strede

pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Košice - len pre nábory: Murgašova 3, 040 01 Košice-Staré Mesto, +421 55 3813 460
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 31 3813 096

Pokiaľ si chceš pozrieť všetky naše ponuky, nájdeš ich tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Prestížna profesionálna spoločnosť, ktorá zabezpečuje a zamestnáva profesionálnych tanečníkov, umelcov, fotografov, animátorov, personál pre prestížne hotelové site na Malte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prácu animátora môže vykonávať osoba spoločenská, športovo založená, kreatívna a zábavná.

Popritom musíte tiež:
o ovládať na dobrej komunikatívnej úrovni anglický, nemecký alebo francúzsky jazyk
o ideálne vek 18-35 rokov
o spoľahlivú a zodpovednú povahu
o flexibilitu počas pracovného dňa
o skúsenosti sa nevyžadujú, avšak zamestnávateľ ich určite ocení
o pracovať na Malte minimálne 3 mesiace, alebo aj dlhodobo

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2264572  Datum zveřejnění: 29.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 450 - 550 EUR/mesiac, Uvedená mzda je čistá (ubytovanie,strava a uniforma ZDARMA)