Práca skladníka so základmi AJ, mzda od 7.20 GBP h – Textilný sklad.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Newcastle under Lyme, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
7.00 - 8.25 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite jedinečnú možnosť vycestovať do Veľkej Británie so základmi AJ a získajte možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom už po 12-tich odpracovaných týždňoch.
Ak Vaša práca Vás neuspokojuje a hľadáte nové výzvy, ale máte strach pracovať pre agentúru na krátkodobej báze, toto je skvelá príležitosť, ktorú si nemôžete nechať ujsť.

Spoločnosť Vám ponúka:
* dlhodobú prácu (po 12 týždňoch sa môžete stať kmeňovým zamestnancom)
* bezkonkurenčnú mzdu
* dostatok pracovných hodín počas celého roka
* možnosť kariérneho rastu
* training program
Ako pracovník spoločnosti budete zodpovedný za nasledovné:
* picking & packing (práca s ručnými skenermi)
* kvalitu produktov a čistotu na prevádzke
* kontrola

MZDA:
* denná zmena: 6,70 - 7,20 GBP brutto/hodina
* nočná zmena: od 7,00 GBP brutto/hodina
OD 1. APRÍLA 2016 SA MINIMÁLNA HODINOVÁ MZDA ZVYŠUJE O 50 p (zo
6,70 GBP na 7,20 GBP)

- možnosť dlhodobej práce,
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce,
- príjemná pracovná atmosféra,
- pri podpise zmlúv dostávate od nás komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, .../, ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom skladu
- ubytovanie zabezpečené za poplatok (možnosť nadštandardných izieb)

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail [email protected].
Ak životopis nemáte, nevadí pošlite nám email s Vašim telefónnym číslom.
Uchádzačov kontaktujeme do 24 hodín.

V ponuke viaceré pracovné ponuky v rámci Veľkej Británie. Viac informácií nájdete na stránke www.universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať je jednou z najrýchlejšie rastúcich svetových spoločností a zaraďuje sa medzi módnych lídrov svojej generácie.
Predstavuje kombináciu špičkového dizajnu a prijateľnej ceny. Riadi sa jednoduchou filozofiou: neberie módu a život príliš vážne. Ak si rád v móde o krok vpred alebo uznávaš jednoduchosť, si na správnom mieste. Neustále dopĺňanie zásob, nové módne kolekcie každý týždeň, jednoducho móda v plnej svojej kráse.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať vo Veľkej Británii
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2269854  Datum zveřejnění: 4.3.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 7.00 - 8.25 GBP/hodina