Práca pre spoločnosť New Look&Boohoo ako Picker/Packer v anglicku. mzda od 7,20 GBP do 8,49 GBP za hodinu. Ubytovanie hradíte z výplaty.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Newcastle under Lyme, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.09.2016, 08.09.2016, 15.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
7.20 - 8.49 GBP brutto/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať pre spoločnosť NEW LOOK & BOOHOO?

Okrem samotnej práce Vám pomôžeme s vycestovaním a podporou počas Vášho pobytu.

Tomuto zamestnávateľovi sme zabezpečili 256 spokojných pracovníkov.

- poskytneme Vám informácie ako minimalizovať vstupné náklady
- dostatočný počet pracovných hodín
- meetingy našej spoločnosti so zamestnávateľom na týždennej báze
- žiadne zbytočné administratívne úkony
- jednoduchý spôsob ako získať prácu
- rýchle obsadenie a potvrdenie termínu do prace
- termíny nástupov plánované v mesačných predstihoch
- kompletný servis našej spoločnosti od A po Z
Vašou úlohou bude bežná práca v sklade, kontrola, práca za automatickým bežiacim pásom.
-práca na páse pri balení šiat, tričiek, spodnej bielizne, atď.,
-vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia,
-práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát),
-práca s balíkmi od 2-25 kg,
-vykladanie a nakladanie vozíkov,
-používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov, balenie/ukladanie odevov do plastikových vriec, etiketovanie, kontrola skladu-vyžaduje sa presnosť a precíznosť
PRÁCA NA ZMENY - 12 hodinové zmeny - podľa objednávok, práca aj v sobotu, v nedeľu a cez sviatky.
Po dobrom zapracovaní a spokojnosti zamestnávateľa, možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom spoločnosti.
NEW LOOK
Denná zmena: £7,20 v hrubom / hodina
Nočná zmena: £7,50 v hrubom / hodina
BOOHOO
Denná zmena: £7,20 v hrubom na hodinu
Nočná zmena: £7,72 v hrubom na hodinu
Po odpracovaní 26 týždňov:
Denná zmena: £7,72 v hrubom na hodinu
Nočná zmena: £8,49 v hrubom na hodinu

- dlhodobá práca
- príplatky na nadčasy, víkendy a nočné zmeny
- pri podpise zmlúv dostanete komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska / poisťovne, úrady práce, .../, ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
- výborné referencie od zamestnancov
- ubytovanie zabezpečené slovensky hovoriacim ubytovateľom (65 GBP týždenne)
- pravidelné nástupy
- dostatok pracovných hodín
- asistencia počas celého pobytu v Anglicku

Vaše životopisy posielajte na email: [email protected] alebo nás kontaktujte na čísle 032/7440174.

Bližšie informácie k danej pracovnej ponuke si nájdete na našej web stránke: http://www.universalconsulting.sk/jobs/skladnik-pre-spolocnost-new-look-v-anglicku/

Pridajte si nás na facebooku a dostávajte aktuálne informácie o pracovných ponukách. FB: Universal Consulting; Staňte sa našim priateľom.

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať, bola založená v roku 1964. V súčasnosti táto sieť obchodov vlastní okolo 850 obchodov po celej Veľkej Británii a Írsku a zamestnáva cca 16000 ľudí. Cieľom
spoločnosti je mať trénovaných pracovníkov tak, aby vedeli poskytnúť kvalitné služby, presne ako si to zákazník zaslúži. Hlavným predajným artiklom je drogéria, kozmetika, darčekové predmety a produkty z lekárne a to všetko za veľmi priaznivé ceny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prácu zabezpečíme každému, kto má chuť pracovať vo Veľkej Británii a ovláda základy anglického jazyka.

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2328294  Datum zveřejnění: 22.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 7.20 - 8.49 GBP brutto/hodina