Live-in care Veľká Británia. Nábor priamo so zamestnávateľom už koncom mája na Slovensku!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia, rôzne lokality
Termín nástupu
pravidelné týždenné odchody
2610 - 3375 Eur (hrubá mesačná mzda), závisí od konkrétneho klienta a náročnosti poskytovanej starostlivosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jeden z najväčších zamestnávateľov v oblasti live-in opatrovanie vo Veľkej Británii rozširuje rady svojich zamestnancov a opäť prichádza na Slovensko. Máte možnosť sa s ním stretnúť na pracovnom pohovore už koncom mája 2016 v nasledovných mestách:

23.05.2016 - Košice
25.05.2016 - Trenčín
26.05.2016 – Bratislava

Vaša náplň práce
• opatrovanie, dávkovanie a podávanie liekov
• denné záznamy a záznamy o podaných liekoch
• tepelné upravovanie a servírovanie stravy a nápojov, kŕmenie klientov
• pomoc pri obliekaní/vyzliekaní a vykonávaní osobnej hygieny
• aktivizácia klientov s prihliadnutím na ich osobné záujmy
• vykonávanie drobných domácich prác

Viac informácií o zamestnávateľovi a práci môžete nájsť tu:

• overený zamestnávateľ
• možnosť vybrať si z rôznych dĺžok turnusov, napríklad model 2 ku 2 (2 týždne práca, 2 týždne voľno), prípadne model 4 ku 4, 8 ku 2, 12 ku 2.
• 450 - 580 GBP (podľa aktuálneho kurzu 580 - 750 Eur) hrubá týždenná mzda,
závisí od konkrétneho klienta a náročnosti poskytovanej starostlivosti
• profesionálny tréning poskytovaný ZADARMO
• budete pracovať pre spoločnosť, ktorá získala mnohé ocenenia
• po pohovore so zamestnávateľom Vám poskytneme spätnú väzbu
• možnosť získať Care Certificate
• prax v danej oblasti veľkou výhodou nie podmienkou
• priebežná podpora a vzdelávanie
• ubytovanie a strava počas práce zabezpečené ZADARMO
• naše poradenské a konzultačné služby ZADARMO

V prípade záujmu prosíme pošlite svoj životopis na adresu: [email protected], prípadne nás kontaktujte telefonicky na čísle 032/7440174.

Všetky naše aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Našim klientom je firma s viac ako 20 ročnou tradíciou v oblasti poskytovania starostlivosti o klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Opatrovanie, ošetrovateľstvo, osobná asistencia.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• chuť žiť a pracovať vo Veľkej Británii
• komunikatívna znalosť anglického jazyka slovom i písmom.
• muži - požadovaná prax i vodičský preukaz
• ženy - prax a VP výhodou, avšak nie podmienkou

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2508644  Datum zveřejnění: 8.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2610 - 3375 Eur (hrubá mesačná mzda), závisí od konkrétneho klienta a náročnosti poskytovanej starostlivosti