Skúsení obkladači do Švajčiarska a Nemecka. Výborné platové podmienky + ubytovanie zadarmo.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Švajčiarsko
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nemecko: 19€ brutto/hod, Švajčiarsko: 29 CHF

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obkladačov - expertov s viacročnými skúsenosťami a základnou znalosťou nemeckého jazyka. Jedná sa najmä o interiérové obklady (kúpeľne), pričom výhodou je prax v ostatných interiérových prácach (omietky, sadrokartóny, maľovanie a pod.).

Práca je vykonávaná vo Švajčiarsku, ako aj v Nemecku (najmä južná časť) podľa aktuálnych projektov. Zamestnávateľ má záujem o dlhodobú spoluprácu.

- výborné platové podmienky
- dostatok prac. hodín - od 45 hodín týždenne
- zamestnávateľ pomáha s vybavením všetkých formalít - napr. vybavenie pracovného povolenia do Švajčiarska.
- ubytovanie + doprava do práce zabezpečené zamestnávateľom zadarmo
- vašimi kolegami budú aj naší iní slovenskí kandidáti

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis v nemeckom jazyku na mail [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracujte pre nemeckú a švajčiarsku stavebnú firmu, ktorá realizuje najmä montáž rodinných domov a následne všetky interierové práce s tým spojené.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

5

- zodpovednosť
- nemecký jazyk - schopnosť základnej komunikácie
- spoľahlivosť
- prax na danej pozícii minimálne 5 roky
- prax s ostatnými interiérovými prácami výhodou
- VP výhodou

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2549020  Datum zveřejnění: 6.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Nemecko: 19€ brutto/hod, Švajčiarsko: 29 CHF