Nemecký zamestnávateľ má špeciálnu ponuku pre študentov, ale aj pre pomocníkov do kuracej fabriky! Pomocné práce, Nemecko.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou, priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
s nadčasmi až 1800 EUR/mesiac ( hodinová tarifa 9,10€ )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecký zamestnávateľ pripravil špeciálnu pracovnú ponuku pre študentov nad 18 rokov - možnosť krátkodobej práce v Nemecku (prac. zmluva na 70 dní). Potrebné je potvrdenie, že ste študentom a aspoň základná komunikácia v nemčine. Zamestnávateľ Vám dá kráľovskú mzdu 9,10 eur v čistom na hodinu!

Hľadá ale aj šikovných pomocníkov, ktorí chcú v Nemecku pracovať dlhodobo a vedia komunikovať v nemčine. V ponuke sú rôzne pomocné práce vo fabrike, kde sa pracuje s kuracím mäsom.
Ak vycestujete ako dvojica/pár, samozrejmosťou je spoločné ubytovanie a následne aj dochádzanie do práce na zmeny, navyše stačí, ak ovláda nemčinu len jeden z Vás!

Podľa potreby zamestnávateľa sú pracovníci zaradení na niektorú z pomocných prác na linke - balenie, váženie, nakladanie na pás, rozdeľovanie mäsa do boxov. Pracovníci môžu pracovať aj s nožom, predchádzajúce skúsenosti však nie sú potrebné. Každý pracovník bude zaškolený.
Fabrika sa nachádza v meste Haren na severe Nemecka.

Pracuje sa v prevádzke na 2 zmeny. Ide o prácu na linke – v tempe, v chladnom prostredí okolo 5°C.

Pozývame Vás na osobné stretnutie do jednej z našich pobočiek v Trenčíne, Košiciach alebo Dunajskej Strede prípadne Vám pracovnú ponuku radi vysvetlíme telefonicky.

- pracovná ponuka je vhodná aj pre uchádzačov BEZ predchádzajúcich skúseností, zamestnávateľ si Vás rád zaškolí,
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu - pre študentov na dobu určitú 70 dní
- práca vhodná pre mužov, ženy, páry - stačí ak jeden z dvojice ovláda nemecký jazyk,
- základné pracovné oblečenie zabezpečené zdarma zamestnávateľom,
- ubytovanie väčšinou v kompletne vybavených rekreačných domoch, prípadne iných typoch ubytovania, zabezpečené zamestnávateľom,
- doprava do zamestnania zabezpečená zamestnávateľom - možnosť využiť firemné auto za poplatok,
- nízke náklady na vycestovanie,
- mzda je vyplácaná k 15.-temu dňu v mesiaci na účet,
- na pracovisku je umiestnených už viacero Slovákov a Čechov.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: [email protected]

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 31 3813 096

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Nemecký zamestnávateľ pôsobiaci na trhu v oblasti služieb a potravinárstva zameriavajúci sa na spracovanie mäsa. Miestom práce sú väčšie mäso-závody v rámci celého Nemecka s približne 2000 pracovníkmi.
Rodinne vedený podnik Vám ponúka profesionálne služby a sú preňho dôležité hodnoty ako čestnosť, stálosť, zodpovednosť, dôvera, ohodnotenie a výkon.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zamestnávateľ preferuje mierne pokročilú nemčinu (správna gramatika nie je podmienkou) len od jedného z dvojice/páru,
- dobrá fyzická kondícia (ide o prácu na linke v tempe),
- pracovitosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- chuť vycestovať a pracovať v zahraničí.

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2559211  Datum zveřejnění: 13.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: s nadčasmi až 1800 EUR/mesiac ( hodinová tarifa 9,10€ )