Hotelový personál (čašník) pre sieť hotelov Constantinou Bros Athena Royal beach na Cypre.

Universal Consulting s.r.o.

Paphos, Constantinou Bros Athena Royal Beach Hotel, Zahraničie - ostatné, Cyprus, Grécko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou - ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 700 Eur mesačne v čistom (ubytovanie/strava zadarmo)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme hotelový personál (ženy/muži/páry) do luxusného komplexu hotelovej siete Constantinou Bros Athena Royal Beach Hotel na pracovné pozície: čašník, ale zaroveň môžete vykonávať aj prácu ako pomocný kuchár alebo chyžný/á.

Čašník/čka - pracovná náplň:
*Prestierať stoly (príbory, taniere, poháre, prestierania)
*Zabezpečovať rezervácie a prijímať objednávky hostí
*Servírovať jedlá a nápoje
*Účtovať platby a inkasovať sumy za objednávku
*Odnášať riady (poháre, riad, príbory)

Pracovná doba:
*pracuje sa 6 dní v týždni, 8 hodín denne (1 deň máte voľno)
Jedná sa o kumulovanú pracovnú pozíciu.

- práca vhodná aj pre študentov
- príjemné prostredie, priateľská atmosféra
- ubytovanie a strava zadarmo
- vyzdvihnutie z letiska zamestnávateľom zadarmo
- prvá výplata po 15-tich dňoch
- sociálne a zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom

V prípad záujmu o prácu nám pošlite Váš životopis v anglickom jazyku a fotografiou na mail [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotel je situovaný na Kato Paphos, len 4 km od centra mesta. Resort má 3 vonkajšie bazény, 2 vírivé bazény a tenisový kurt.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre koho pracovná pozícia vhodná?
Ak sa dorozumiete anglicky a máte skúsenosť v danom obore (kuchár, čašník,chyžná).
Na pracovnú pozíciu budete zaradený zamestnávateľom podľa Vašich pracovných skúseností.

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2569414  Datum zveřejnění: 19.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 550 - 700 Eur mesačne v čistom (ubytovanie/strava zadarmo)