Pracovná príležitosť pre farmaceutov do Švédska! Zamestnávateľ poskytuje veľký balíček benefitov. Predpokladaný nástup: január 2017.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Švédsko, rôzne lokality
Termín nástupu
január 2017
Nadštandardné platové ohodnotenie – závisí od predchádzajúcich skúseností. V priemere od 25.000-29.000 SEK (švédska koruna) mesačne (cca 2600 – 3000 Eur/mesačne).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prestížna sieť kamenných lekární vo Švédsku hľadá motivovaných farmaceutov.

Náplň Vašej práce:
- vydávanie liekov pacientom na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania a dávkovania liekov
- kontrolovanie stavu zásob, objednávanie liekov a zdravotníckych pomôcok
vedenie evidencie, dokumentácie
- vybavovanie a riešenie reklamácií

Zamestnávateľ má záujem aj o farmaceutov s manažérskym potenciálom.

- dlhodobý kontrakt (minimálne 3 roky)
- lukratívne platové podmienky + rôzne výhody a bonusy (tréningy, jazykový kurz, letenka do Švédska zdarma)
- možnosť kariérneho rastu a pracovného postupu na post manažéra
- jazykový kurz švédskeho jazyka zabezpečený pre Vás ZADARMO
- zamestnávateľ Vám pomôže s Vašimi začiatkami vo Švédsku - nájdenie ubytovanie, adaptácia v novom prostredí.
- spokojní farmaceuti

V prípade záujmu nám pošlite svoj aktuálny životopis v anglickom jazyku s fotografiou tváre na adresu: [email protected]

Postup náboru:
1. Odoslať e-mailom svoj životopis v anglickom jazyku s aktuálnou fotografiou tváre.
2. Telefónny rozhovor s manažérom Universal Consulting
3. Skype rozhovor s naším partnerom.
4. Skype rozhovor so zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Jeden z najväčších lekárenských reťazcov vo Švédsku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- ukončené vzdelanie v odbore farmaceut – titul Mgr alebo PharmDr
- reprezentatívne vystupovanie a pozitívny vzťah ku zákazníkom
- dobrá znalosť anglického jazyka - úroveň minimálne B1
- predošlé skúsenosti s prácou v lekárni - 1-2 ročná prax
- ochota presťahovať sa na 3 roky do Švédska
- chuť naučiť sa švédsky jazyk (kurz poskytnutý ZADARMO)
- schopnosť pracovať pod tlakom
- tímový hráč, ochota pracovať v tíme
- flexibilita

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2570713  Datum zveřejnění: 20.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Nadštandardné platové ohodnotenie – závisí od predchádzajúcich skúseností. V priemere od 25.000-29.000 SEK (švédska koruna) mesačne (cca 2600 – 3000 Eur/mesačne).