Skladníci do Holandska - nutná znalosť anglického jazyka. Vieme umiestniť aj študentov.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1513€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veľký holandský zamestnávateľ hľadá šikovných skladníkov do rôznych logistických skladov s príjemnou prac. atmosférou - balenie kníh, dvd, elektronika, hračky, oblečenie atď.

Okrem tejto pozície ma zamestnávateľ veľké množstvo ďalších skladov a prevádzok (pekárne, baliace centrá, príprava sendvičov...) pre uchádzačov s pokročilou znalosťou anglického jazyka (pri niektorých pozíciach je dostačujúca aj znalosť nemeckého jazyka).

Zamestnávateľ preferuje uchádzačov od 18-21 rokov.

- možnosť krátkodobej ako aj dlhodobej spolupráce
- minimálne vstupné náklady
- v prípade, že by ste prijali inú z prac. ponúk zamestnávateľa Vaša mzda bude závisieť od tejto konkrétnej pozície a bude v súlade s holandskou legislatívou (odvodená od Vašeho veku)
- pekné ubytovanie, doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom
- vieme umiestniť aj páry a kamarátov
- možnosť kariérneho postupu

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis (ideálne v anglickom jazyku) na mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandský zamestnávateľ, ktorý pôsobí na trhu od roku 1999. Zameriava sa na získavanie pracovnej sily do rôznych oblastí - logistika, priemysel, potravinárstvo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- zamestnávateľ momentálne preferuje kandidátov od 18-21 rokov, vieme však umiestniť aj starších uchádzačov s pokročilou znalosťou jazyka
- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej - komunikatívnej úrovni
- flexibilita
- zodpovednosť
- dobrá fyzická kondícia

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2581444  Datum zveřejnění: 27.5.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1513€