Sadrokartonisti do Holandska

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Zahraničie - ostatné, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
nástupný plat:1800 - 2100€ netto mesačne + ubytovanie zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme skúsených sadrokartonistov na rôzne projekty v Holandsku a Nemecku (podľa Vašich jazykových znalostí)

So zamestnávateľom budete v kontakte ešte pre Vašim vycestovaním, aby Vám boli zodpovedané všetky Vaše otázky.

- možnosť dlhodobej práce
- pekné ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA - 1 lôžkové vybavené izby
- atraktívna mzda vyplácaná týždenne
- holandská pracovná zmluva
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandský zamestnávateľ, ktorý sa zameriava na získavanie kvalifikovaných zamestnancov do rôznych oblastí - stavebný priemysel, automobilový priemysel, výroba. Zamestnávateľ ponúka voľné miesta v rôznych lokalitách v Holandsku a Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

- minimálne jeden z dvojice musí ovládať anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- možnosť cestovať vlastným autom
- predchádzajúca prax na pozícii minimálne 3 roky
- dobrá fyzická kondícia

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2638094  Datum zveřejnění: 8.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nástupný plat:1800 - 2100€ netto mesačne + ubytovanie zdarma