Ponúkame prácu pre registrované zdravotné sestry do Veľkej Británie.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Veľká Británia - rôzne lokality, Veľká Británia
Termín nástupu
Dohodou - ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 13,00 GBP brutto/hod. do 15,00 GBP brutto/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste registrovaná zdravotná sestra a máte záujem pracovať v Anglicku? Náš klient momentálne rozširuje rady svojich zamestnancov a ponúka prácu na trvalý pracovný pomer s lukratívnym zárobkom.

Exkluzivita nášho klienta spočíva v bohatej ponuke pre všeobecné zdravotné sestry, ale i najrôznejšie sesterské špecializácie,dialýzu, geriatriu a pod.

Pre prácu v Anglicku je nutné mať registráciu na Nursing & Midwifery Council (NMC) s ktorej vybavením Vám pomôže samotný zamestnávateľ.

Čo môžete očakávať od zamestnávateľa v Anglicku?
* náklady spojené s cestou do Veľkej Británie hradí zamestnávateľ
* kariéru v jednom z najkvalitnejších systémov zdravotnej starostlivosti
* exkluzívne pracovné prostredie - Zdravotné sestry pracujú na rôznych
oddeleniach na klinikách, v opatrovateľských domoch, či súkromných
penziónoch pre dôchodcov.
* možností ďalšieho vzdelávania
* asistenciu zamestnávateľa pri vybavovaní prvotných formalít, ubytovania a
adaptácie na nové prostredie
* možnosť vycestovať do Anglicka, spoznať zamestnávateľa, pracovné prostredie

Lukratívne platové ohodnotenie:

- registrovaná zdravotná sestra: od 13,00 GBP brutto/hodina do 15,00 GBP
- v prípade, že ešte nie ste registrovaná na Nursing & Midwifery Council (NMC), bude mzda 10,00 GBP brutto/hodina, avšak len do doby ukončenia IELTS kurzu (International English Language Test).

Pomôžeme Vám zariadiť všetky formality pred vycestovaním - BEZ POPLATKOV AGENTÚRE.

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš životopis v anglickom jazyku na e-mail: [email protected]

V prípade otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: +421 32 744 0174 alebo nás navštívte na adrese: Štúrovo nám. 18, 911 01 Trenčín, kde Vám radi poskytneme bližšie informácie osobne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Náš klient zabezpečuje najkvalitnejší zdravotnícky personál z členských Európskych krajín pre klientov vo Veľkej Británie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Budete komunikovať so zamestnávateľom, pacientami, ale i napr. rodinnými príslušníkmi pacientov, vybavovať telefonáty a zdravotnú dokumentáciu pacientov v anglickom jazyku, preto je nutné zvládať anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni = minimálne dosiahnutá úroveň B2.

* Zdravotná sestra: ukončený min. 1.stupeň vysokej
školy s titulom Bc.
* min 1 rok prax v danej oblasti
* Profesionálny prístup
* Samostatnosť, spoľahlivosť, tímová práca
* Flexibilita a odolnosť voči stresu
* Ochota pracovať v zahraničí dlhodobo

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2705130  Datum zveřejnění: 26.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 13,00 GBP brutto/hod. do 15,00 GBP brutto/hod.