Ponúkame prácu pre registrované zdravotné sestry do Veľkej Británie.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veľká Británia - rôzne lokality
  • Ponúkaný plat (brutto): od 13,00 GBP brutto/hod. do 15,00 GBP brutto/hod.
  • Termín nástupu: Dohodou - ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste registrovaná zdravotná sestra a máte záujem pracovať v Anglicku? Náš klient momentálne rozširuje rady svojich zamestnancov a ponúka prácu na trvalý pracovný pomer s lukratívnym zárobkom.

Exkluzivita nášho klienta spočíva v bohatej ponuke pre všeobecné zdravotné sestry, ale i najrôznejšie sesterské špecializácie,dialýzu, geriatriu a pod.

Pre prácu v Anglicku je nutné mať registráciu na Nursing & Midwifery Council (NMC) s ktorej vybavením Vám pomôže samotný zamestnávateľ.

Iné výhody

Čo môžete očakávať od zamestnávateľa v Anglicku?
* náklady spojené s cestou do Veľkej Británie hradí zamestnávateľ
* kariéru v jednom z najkvalitnejších systémov zdravotnej starostlivosti
* exkluzívne pracovné prostredie - Zdravotné sestry pracujú na rôznych
oddeleniach na klinikách, v opatrovateľských domoch, či súkromných
penziónoch pre dôchodcov.
* možností ďalšieho vzdelávania
* asistenciu zamestnávateľa pri vybavovaní prvotných formalít, ubytovania a
adaptácie na nové prostredie
* možnosť vycestovať do Anglicka, spoznať zamestnávateľa, pracovné prostredie

Lukratívne platové ohodnotenie:

- registrovaná zdravotná sestra: od 13,00 GBP brutto/hodina do 15,00 GBP
- v prípade, že ešte nie ste registrovaná na Nursing & Midwifery Council (NMC), bude mzda 10,00 GBP brutto/hodina, avšak len do doby ukončenia IELTS kurzu (International English Language Test).

Pomôžeme Vám zariadiť všetky formality pred vycestovaním - BEZ POPLATKOV AGENTÚRE.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Náš klient zabezpečuje najkvalitnejší zdravotnícky personál z členských Európskych krajín pre klientov vo Veľkej Británie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

1

Počet rokov praxe

1

Budete komunikovať so zamestnávateľom, pacientami, ale i napr. rodinnými príslušníkmi pacientov, vybavovať telefonáty a zdravotnú dokumentáciu pacientov v anglickom jazyku, preto je nutné zvládať anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni = minimálne dosiahnutá úroveň B2.

* Zdravotná sestra: ukončený min. 1.stupeň vysokej
školy s titulom Bc.
* min 1 rok prax v danej oblasti
* Profesionálny prístup
* Samostatnosť, spoľahlivosť, tímová práca
* Flexibilita a odolnosť voči stresu
* Ochota pracovať v zahraničí dlhodobo

Universal Consulting je oficiálna slovenská náborová spoločnosť. Pre našich klientov v zahraničí zabezpečujeme výber a selekciu slovenských, českých a maďarských uchádzačov o prácu.
Sme na trhu od r. 2002 a v priemere zabezpečíme ročne prácu asi 1000 ľuďom. Sme držiteľmi GLA licencie a členmi ALP vo Veľkej Británii.
Máme širokú ponuku pracovných pozícií v krajinách Rakúsko, Nemecko, Veľká Británia, Holandsko, Švajčiarsko, Nórsko, Stredný Východ a príležitostne aj v iných krajinách. Pracovníkov zabezpečujeme do sektorov potravinárstvo, logistika, výroba, hoteliérstvo, služby, farmácia a zdravotníctvo, sociálne služby, stavebníctvo, strojárstvo, letectvo a iné.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (8889/2005-OSS )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš životopis v anglickom jazyku na e-mail: tn@universalconsulting.sk

V prípade otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: +421 32 744 0174 alebo nás navštívte na adrese: Štúrovo nám. 18, 911 01 Trenčín, kde Vám radi poskytneme bližšie informácie osobne.

Adresa spoločnosti

Universal Consulting s.r.o.
Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín
ID: 2705130   Datum zveřejnění: 26.8.2016