Čašník pre sieť hotelov Constantinou Bros Athena Royal beach na Cypre.

  • Miesto práce: Paphos, Constantinou Bros Athena Royal Beach Hotel, Cyprus, Grécko
  • Ponúkaný plat (brutto): 700 Eur mesačne v čistom (ubytovanie/strava zadarmo)
  • Termín nástupu: Dohodou - ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme hotelový personál (ženy/muži/páry) do luxusného komplexu hotelovej siete Constantinou Bros Athena Royal Beach Hotel na pracovné pozície čašník/čka.

Čašník/čka - pracovná náplň:
*Prestierať stoly (príbory, taniere, poháre, prestierania)
*Zabezpečovať rezervácie a prijímať objednávky hostí
*Servírovať jedlá a nápoje
*Účtovať platby a inkasovať sumy za objednávku
*Odnášať riady (poháre, riad, príbory)

Pracovná doba:
*pracuje sa 6 dní v týždni, 8 hodín denne (1 deň máte voľno)
Jedná sa o kumulovanú pracovnú pozíciu.

Iné výhody

- práca vhodná aj pre študentov
- príjemné prostredie, priateľská atmosféra
- ubytovanie a strava zadarmo
- vyzdvihnutie z letiska zamestnávateľom zadarmo
- prvá výplata po 15-tich dňoch
- sociálne a zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Hotel je situovaný na Kato Paphos, len 4 km od centra mesta. Resort má 3 vonkajšie bazény, 2 vírivé bazény a tenisový kurt.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pre koho pracovná pozícia vhodná?
Ak sa dorozumiete anglicky a máte skúsenosť v danom obore (kuchár, čašník,chyžná).
Na pracovnú pozíciu budete zaradený zamestnávateľom podľa Vašich pracovných skúseností.

Universal Consulting je oficiálna slovenská náborová spoločnosť. Pre našich klientov v zahraničí zabezpečujeme výber a selekciu slovenských, českých a maďarských uchádzačov o prácu.
Sme na trhu od r. 2002 a v priemere zabezpečíme ročne prácu asi 1000 ľuďom. Sme držiteľmi GLA licencie a členmi ALP vo Veľkej Británii.
Máme širokú ponuku pracovných pozícií v krajinách Rakúsko, Nemecko, Veľká Británia, Holandsko, Švajčiarsko, Nórsko, Stredný Východ a príležitostne aj v iných krajinách. Pracovníkov zabezpečujeme do sektorov potravinárstvo, logistika, výroba, hoteliérstvo, služby, farmácia a zdravotníctvo, sociálne služby, stavebníctvo, strojárstvo, letectvo a iné.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (8889/2005-OSS )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

V prípad záujmu o prácu nám pošlite Váš životopis v anglickom jazyku a fotografiou na mail zivotopis@universalconsulting.sk.

Adresa spoločnosti

Universal Consulting s.r.o.
Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín
ID: 2705871   Datum zveřejnění: 26.8.2016