Holandsko - práca v skladoch pre mužov, ženy aj páry. Nástupy: ihneď

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko, Zahraničie - ostatné
  • Ponúkaný plat (brutto): 1028-1488€ v závislosti od konkrétnej pozície
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste si vyskúšať prácu v zahraničí na pár mesiacov alebo tužíte po dlhodobej práci?

Stabilná holandská personálna agentúra ponúka oba typy práce. Každý týždeň prichádzajú nové ponuky - najmä skladové práce (sklady s oblečením, drogériou, knihami, potravinové sklady a mnohé iné).

Požiadavkou zamestnávateľa je znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej - komunikatívnej úrovni.

Iné výhody

- možnosť krátkodobej ako aj dlhodobej spolupráce
- minimálne vstupné náklady
- pekné ubytovanie, doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom
- vieme umiestniť aj páry a kamarátov
- možnosť kariérneho postupu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandský zamestnávateľ, ktorý pôsobí na trhu od roku 1999. Zameriava sa na získavanie pracovnej sily do rôznych oblastí - logistika, priemysel, potravinárstvo.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej - komunikatívnej úrovni
- flexibilita
- zodpovednosť
- dobrá fyzická kondícia

Universal Consulting je oficiálna slovenská náborová spoločnosť. Pre našich klientov v zahraničí zabezpečujeme výber a selekciu slovenských, českých a maďarských uchádzačov o prácu.
Sme na trhu od r. 2002 a v priemere zabezpečíme ročne prácu asi 1000 ľuďom. Sme držiteľmi GLA licencie a členmi ALP vo Veľkej Británii.
Máme širokú ponuku pracovných pozícií v krajinách Rakúsko, Nemecko, Veľká Británia, Holandsko, Švajčiarsko, Nórsko, Stredný Východ a príležitostne aj v iných krajinách. Pracovníkov zabezpečujeme do sektorov potravinárstvo, logistika, výroba, hoteliérstvo, služby, farmácia a zdravotníctvo, sociálne služby, stavebníctvo, strojárstvo, letectvo a iné.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (8889/2005-OSS )

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis (ideálne v anglickom jazyku) na mail: info@universalconsulting.sk

Adresa spoločnosti

Universal Consulting s.r.o.
Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2720618   Datum zveřejnění: 10.9.2016