Zabezpečte si prácu na budúci rok už teraz! Jednoduchá práca v skladoch blízko Londýna - Luton!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Luton, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
január/február 2017
Mzdové podmienky (brutto)
7.60 - 12.50 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka, ktorú nájdete len u nás!

Ak hľadáte prácu po Vianociach, u nás si môžete rezervovať miesto už teraz! Všetky administratívne úkony vybavíme v predstihu a v novom roku naplánujeme už len odchod!

Pridajte sa k tímu spokojných zamestnancov a pracujte pre významnú spoločnosť Superdrug v meste Luton (pri Londýne).
Zamestnávateľ ponúka výborné platové ohodnotenie, dlhodobú prácu (celoročný sklad), dostatok pracovných hodín a bezplatné zaškolenie na nízko-zdvižný vozík.

Hľadáme šikovných pracovníkov s dobrou angličtinou (muži, ženy, páry) na vyskladňovanie tovaru podľa objednávok, tzv. picking. Jedná sa najmä o drogériu, kozmetiku a darčekové predmety.

Hlavná náplň práce:
- vyzdvihovanie tovaru použitím hlasového systému (slúchadlá)
- práca s elektrickými vozíkmi LLOP, na ktoré budete daný tovar nakladať, prípadne premiestňovať
- práca na zmeny: ranná 06:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00 alebo nočná 22:00 - 06:00
- možné nadčasy - záleží od objednávok
- možnosť dlhodobej práce
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce

Denná/poobedná zmena 7,60 GBP v hrubom za h (nadčasy 10,11 GBP za h)

Nočná zmena 8,90 GBP v hrubom za h (nadčasy 10,84 GBP za h)

Po úspešnom absolvovaní kurzu VZV sa mzda zvyšuje:
denná/poobedná zmena 8,50 GBP brutto/hod, nadčasy 11,31 GBP brutto/hod
nočná zmena 9,40 GBP brutto/hod, nadčasy 12,50 GBP brutto/hod.

- možnosť nadčasov, ktoré sú platené EXTRA!!!
- 28 dní platenej dovolenky
- možnosť získania benefitov od štátu (poskytneme Vám poradenstvo)
- po zapracovaní možnosť absolvovať kurz na ovládanie VZV a získať osvedčenie
- budeme Vás informovať o Vašich povinnostiach voči úradom pred odchodom zo Slovenska
- časť nákladov je možné uhradiť na splátky
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka (pomoc so zakúpením letenky)
- výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Luton)
- ubytovanie zabezpečené cez ubytovacieho agenta
- zamestnanecká zľavová karta, zľava na cestovanie autobusom
- možnosť kurzov hradených zamestnávateľom
- wifi na prevádzke

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail [email protected].
Ak životopis nemáte, nevadí pošlite nám email s Vašim telefónnym číslom.
Uchádzačov kontaktujeme do 24 hodín.

Pridajte si nás na facebooku a dostávajte aktuálne informácie o pracovných ponukách. FB: Universal Consulting; Staňte sa našim priateľom.

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať, bola založená v roku 1964. V súčasnosti táto sieť obchodov vlastní okolo 850 obchodov po celej Veľkej Británii a Írsku a zamestnáva cca 16000 ľudí. Cieľom
spoločnosti je mať trénovaných pracovníkov tak, aby vedeli poskytnúť kvalitné služby, presne ako si to zákazník zaslúži. Hlavným predajným artiklom je drogéria, kozmetika, darčekové predmety a produkty z lekárne a to všetko za veľmi priaznivé ceny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať v Anglicku
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy
- dodržiavanie požadovanej normy

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2837255  Datum zveřejnění: 2.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 7.60 - 12.50 GBP/hodina