Pracovníci do potravinárstva v Holandsku! Ponuka vhodná pre mladých bez skúseností a znalosti jazyka! Posledné nástupy roku! (Pomocný pracovník)

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
12. a 19.12.2016, ďalšie nástupy dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
907,17 - 1524,60€ + nadčasy platené extra + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš zažiť život v zahraničí, spoznať Holandsko a zároveň si zarobiť? Vycestuj s nami a získaj prax a skúsenosti. Hľadáme pracovníkov na POMOCNÉ PRÁCE do potravinárskych závodov. Umiestnenie aj bez praxe a jazykových znalostí.
Holandský zamestnávateľ, ktorý má fabriky po celej krajine a zabezpečuje prácu pre viac ako 2000 ľudí, hľadá mladých mužov a ženy bez skúseností do 21 rokov, ktorí sa neboja a chcú vyskúšať prácu v zahraničí! Vieme spolu umiestniť skupinky kamarátov/páry!
Čo môžeš očakávať v novej práci?
- ponuka je vhodná pre mladých ľudí bez predchádzajúcej praxe, keďže ide o pomocné práce - etiketovanie, skenovanie, váženie, čistenie prepraviek, náradia, pomocné práce pri úprave mäsa (napr. nakladanie na pás, vyberanie kostí, orezávanie, porciovanie a pod.) a bez znalosti jazyka.

Ide o kumulovanú pozíciu - môžete byť preradený aj na inú prevádzku zamestnávateľa, napr. do pekární, kde sa pečú rôzne cukrovinky, torty a cheesecaky.

Referencie od našich vycestovaných kandidátov si môžete prečítať tu:

- vianočný balíček od zamestnávateľa
- holandská pracovná zmluva
- dostatok pracovných hodín (mnohí z našich kandidátov pracujú aj 180-200 hodín mesačne) - zamestnávateľ garantuje pracovný čas minimálne 36 hodín týždenne - to nie je v Holandsku bežné!
- koordinátor - v prípade akýchkoľvek otázok sa naňho vždy môžete obrátiť, je priamo v Holandsku, my sme Vám taktiež k dispozícii počas celej doby pobytu
- možnosť dlhodobej práce
- práca pre páry a skupinky kamarátov
- ubytovanie + doprava do práce zabezpečená
- pravidelné nástupy - nemusíte čakať dlho na svoje vycestovanie
- poradíme Vám, čo treba vybaviť pred odchodom, naplánujeme spolu Vašu cestu do Holandska

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis, prípadne základné info o Vás + aktuálne telefónne číslo na mail: [email protected]

Radi sa s Vami stretneme aj na našich pobočkách:
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 31 3813 096
pobočka Košice - len pre nábory: Murgašova 3, 040 01 Košice-Staré Mesto, +421 55 3813 460

Pozrite si aj naše ostatné pracovné ponuky:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Tvoj zamestnávateľ je 15 rokov na trhu práce! Doteraz sa venoval hlavne odvetviu mäsopriemyslu, kde pôsobí od roku 1998. Prichádza však s novou ponukou v pekárňach. Príležitosť u neho zamestnať sa preto majú všetci na pozícii: kostič, rezač, lahôdkár, výrobný pracovník, pomocný pracovník, pekár.
S týmto zamestnávateľom sme začali spolupracovať ako prvý na Slovensku a odvtedy sme jeho jediný a exkluzívny partner. Tvoj koordinátor hovorí Tvojím jazykom a v spolupráci s Tebou rýchlo vyrieši prípadne problémy. Tvoj zamestnávateľ má jasný cieľ: Spokojný zamestnanec robí kvalitnú prácu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedných mladých mužov a ženy (preferovaný vek: 18 - 21 rokov) s chuťou pracovať v zahraničí.

Voľné miesta aj pre páry a skupinky kamarátov.

Ponúkame prácu aj pre starších pomocníkov, ktorí už majú skúsenosti s prácou s nožom - nástupy po dohovore so zamestnávateľom .

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2847019  Datum zveřejnění: 9.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 907,17 - 1524,60€ + nadčasy platené extra + 13.plat