Bez poplatkov agentúre! hľadáme pomocníkov do skladu s odevmi a doplnkami - overený zamestnávateľ, nástupy v marci 2017!

Universal Consulting s.r.o.

Burnley (v blízkosti Manchestru), Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Česko, Veľká Británia, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7.20 - 8.49 GBP v hrubom/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite jedinečnú možnosť vycestovať do Veľkej Británie a pracujte pre jednu z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností, ktorá získala cenu Fashion Awards!

Hľadáme šikovných ľudí (muži, ženy, páry aj skupinky) na pomocné práce v sklade s oblečením, bižutériou a doplnkami.

Naša maximálna podpora:
- poskytneme Vám informácie ako minimalizovať vstupné náklady
- dostatočný počet pracovných hodín
- meetingy našej spoločnosti so zamestnávateľom na týždennej báze
- žiadne zbytočné administratívne úkony
- jednoduchý spôsob ako získať prácu
- rýchle obsadenie a potvrdenie termínu do práce
- termíny nástupov plánované v mesačných predstihoch
- kompletný servis našej spoločnosti od A po Z
Vašou úlohou bude bežná práca v sklade, kontrola, práca za automatickým bežiacim pásom.
- práca na páse pri balení šiat, tričiek, spodnej bielizne, atď.,
- vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia,
- práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát),
- práca s balíkmi od 2-25 kg,
- vykladanie a nakladanie vozíkov,
- používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov, balenie/ukladanie odevov do plastikových vriec, etiketovanie, kontrola skladu-vyžaduje sa presnosť a precíznosť
PRÁCA NA ZMENY - 12 hodinové zmeny - podľa objednávok, práca aj v sobotu, v nedeľu a cez sviatky.

Po dobrom zapracovaní a spokojnosti zamestnávateľa, možnosť stať sa kmeňovým zamestnancom spoločnosti.

Vaše výhody:
* vzhľadom k dostatku pracovných hodín - možnosť dobrého zárobku
* možnosť kariérneho rastu
* training program
* zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce
* príjemná pracovná atmosféra
* pri podpise zmlúv dostávate od nás komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné vybaviť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, …/, ako aj o možnosti čerpania rôznych benefitov v Anglicku, registrácií v krajine a pod.
* v prípade Vášho záujmu Vám pomôžeme s ubytovaním a vyzdvihnutím z letiska

Máte vypracovaný životopis? V prípade záujmu nám ho pošlite na mail [email protected].
Ak životopis nemáte, nevadí pošlite nám email s Vašim telefónnym číslom.
Všetkých uchádzačov kontaktujeme emailom alebo telefonicky do 24 hodín.

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Spoločnosť je jednou z najrýchlejšie rastúcich svetových
spoločností a zaraďuje sa medzi módnych lídrov svojej generácie.
V roku 2015 získala ocenenie Fashion Awards 2015. Spoločnosť predstavuje kombináciu špičkového dizajnu a prijateľnej ceny. Riadi sa základnou filozofiou: neberie módu a život príliš vážne. Ak si rád v móde o krok vpred alebo uznávaš jednoduchosť, si na správnom mieste. Neustále dopĺňanie zásob, nové módne kolekcie každý týždeň, jednoducho móda v plnej svojej kráse.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- motivácia pracovať vo Veľkej Británii a v sklade
- mierne pokročilá znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2927992  Datum zveřejnění: 10.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 7.20 - 8.49 GBP v hrubom/hodina