Pracuj vo svete luxusnej kozmetiky vo Švédsku! Dopĺňame tím úspešných pracovníkov! Bez poplatku agentúre! (Shop Assistant)

Universal Consulting s.r.o.

Sweden, Stockholm, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Švédsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1700 - 2500 € v čistom mesačne (v skúšobnej dobe). Najúspešnejší pracovníci zarobia do 4,000 Eur mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vynikajúca príležitosť ako si skvele zarobiť a pracovať pre luxusnú značku v okolí Štokholmu!

Pozrite si krátke video o nábore:

Úspešný tím ľudí pracujúcich dlhodobo pre túto značku dosiahol skvelé výsledky a aj vďaka nim spoločnosť expanduje a prijíma nových kolegov.

Ak stále váhate, možnosť preveriť si referencie od už umiestnených uchádzačov, ktorí pre spoločnosť pracujú!

Kozmetika Gratiae sa dobre predáva po celom svete v prestížnych obchodných domoch. Značka získala ocenenie Beauty Awards 2016 a pýši sa najmä tým, že obsahuje prírodné výťažky z rastlín a jej zložkou sú aj diamanty, zlato alebo zafíry.

Mzdové podmienky:
- maximálna mzda nemá limit - závisí od Vašej šikovnosti
- v praxi zarábajú noví kolegovia počas skúšobnej doby 1700 - 2500,- Eur v čistom . - najšikovnejší kolegovia zarobia aj 4000 Eur v čistom.

• možnosť preplatenia letenky už po 3och odpracovaných mesiacoch
• prvý mesiac ubytovania máš zdarma (preplatí ho zamestnávateľ)
• zamestnávateľ Ti zaistí zdarma transport po Tvojom príchode z letiska
• transport z/do práce je tiež prvý mesiac zdarma
• bezplatné zaškolenie zamestnávateľom, aby si bol/a v práci čo najlepšia
• zamestnávateľ Ťa bude motivovať, aby si pre neho pracoval čo najdlhšie

V prípade záujmu o prácu nám pošli Tvoj životopis v anglickom jazyku spolu so svojou aktuálnou fotografiou na email: [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

• Tvojim zamestnávateľom bude spoločnosť, ktorá distribuuje prestížnu kozmetickú značku Gratiae Organic Beauty of Nature vo Švédsku
• Kozmetika sa predáva celosvetovo a vo Švédsku najmä v regióne Štokholm
• Tím pracovníkov tvoria mladí, úspešní ľudia
• Spokojnosť zamestnancov je pre zamestnávateľa kľúčová
• Viac na http://gratiaecosmetics.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- si dynamická osoba (preferovaný vek 18-28 rokov), ktorá má skúsenosti s predajom, propagáciou, hostesingom, či v kozmetických službách?
- alebo nemáš skúsenosti a chceš začať svoju profesionálnu kariéru v zahraničí?
- si dobrý vyjednávač/ka?
- máš v sebe tímového hráča?
- si motivovaná, pozitívna a aktívna osoba?
- nerobí Ti problém pracovať pod stresom?
- ovládaš anglický jazyk na komunikatívnej úrovni? (znalosť ďalšieho jazyka je plus)

Tak hľadáme práve Teba!

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3055421  Datum zveřejnění: 11.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1700 - 2500 € v čistom mesačne (v skúšobnej dobe). Najúspešnejší pracovníci zarobia do 4,000 Eur mesačne.