Práca vo výrobe strešných krytín v Anglicku! Nástup 09.01.2018! Dlhodobá práca, výborné platové podmienky!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Leighton Buzzard, Veľká Británia
Termín nástupu
08.01.2018
od 9,00 GBP brutto na hodinu príplatky až do výšky 20% (čiže hodinová mzda môže dosiahnuť napríklad pri poobednej zmene až 9,90 GBP brutto na hodinu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovných ľudí na pozície – operátor výroby (info o iných pozíciách poskytneme telefonicky) do spoločnosti vyrábajúcej strešné krytiny. Práca je vhodná pre ženy, pre mužov i pre páry, no vzhľadom k charakteru práce je vhodná skôr pre mužov.

Náplň práce:

- práca v tempe
- výroba strešných krytín
- v závode je teplo /nejedná sa o studené prostredie/
- udržiavanie čistoty pracoviska
- fyzicky náročnejšia práca v tempe
- práca je vhodná pre mužov

Ďalšie informácie o práci:

- dlhodobá práca (práca na dobu neurčitú)
- garantovaný počet hodín na týždeň + atraktívne nadčasy
- práca na rôzne zmeny (06:00-14:00, 14:00-22:30, 14:00-0:00)
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom - hradené až zo mzdy! (čím sa znižujú Vaše náklady na vycestovanie na minimum).
- NÁSTUP JANUÁR 2018 - 09.01.2018!

- dlhodobá práca
- motivujúci zárobok (možnosť nadčasov)
- mzda vyplácaná týždenne na účet
- Universal Consulting Vám bude k dispozícií i po Vašom vycestovaní

V prípade záujmu o prácu nám prosíme zašlite Váš životopis v ANGLICKOM JAZYKU + skype kontakt na Vás na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať, bola založená v roku 1995 ako malá lokálna firma, ktorá sa postupne rozšírila a momentálne pôsobí na medzinárodnom trhu v oblasti zamestnávania pracovníkov do rôznych odvetví. Naviac sa zameriava na oblasť automobilového priemyslu, potravinárskej výroby, lokálnych služieb a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá fyzická kondícia
- skúsenosti s prácou vo výrobe výhodou
- znalosť anglického jazyka na úrovni B1 (mierne pokročilá znalosť angličtiny – budete ju potrebovať k práci na komunikáciu s Vašimi kolegami a treba rozumieť inštrukciám od Vášho nadriadeného)
- pozitívny prístup k práci a ochota pracovať na
linke (jednotvárna práca)
- práca je vhodnejšia pre mužov

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3114144  Datum zveřejnění: 1.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 9,00 GBP brutto na hodinu príplatky až do výšky 20% (čiže hodinová mzda môže dosiahnuť napríklad pri poobednej zmene až 9,90 GBP brutto na hodinu)