Príležitosť splniť si sen - žite a pracujte na Islande - spracovanie rýb.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Húsavík, Zahraničie - ostatné, Island
Termín nástupu
06.09.2017
Základná hodinová brutto mzda je 1 668,58 ISK (13,56 Eur/hod. bruto podľa aktuálneho kurzu EUR/ISK) + nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, silných mužov do závodu na spracovanie rýb

Vašou hlavnou úlohou budú najmä tieto činnosti:
- krájanie rýb
- porcovanie
- filetovanie
- čistenie a príprava na mrazenie
- ďalšie pomocné práce podľa potreby

Prezentačné video zamestnávateľa:

- práca priamo pre zamestnávateľa (nie pre personálnu agentúru)
- dlhodobá práca
- atraktívne platové podmienky
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom
- spokojní zamestnanci

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis v anglickom jazyku na mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Islandský zamestnávateľ, ktorý pôsobí na trhu od roku 1997. Jeho hlavnou náplňou práce je spracovanie rýb a príprava mrazených výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- preferencia muži 25-40 rokov,
- dobrá fyzická kondícia
- ochota žiť a pracovať na Islande dlhšie obdobie
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- predchádzajúca prac. skúsenosť s manuálnou prácou
- schopnosť pracovať v tempe
- zodpovednosť

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3150637  Datum zveřejnění: 3.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Základná hodinová brutto mzda je 1 668,58 ISK (13,56 Eur/hod. bruto podľa aktuálneho kurzu EUR/ISK) + nadčasy