Technik/-čka podpory koncových uživatelů

Univerzita Hradec Králové (MPSV)

Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici provozu informačních a komunikačních technologií (3511)

Pracoviště a kontakty

Firma:Univerzita Hradec Králové, IČ 62690094
Pracoviště:Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍK/-ICE CENTRA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ UHK
SPRÁVCE/-KYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ - TECHNIK/-ČKA PODPORY KONCOVÝCH UŽIVATELŮ
- PP na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou, předpokládaný termín nástupu prosinec 2016
- Mzda se odvíjí od délky praxe dle tarifů univerzity.

- Náplň práce: • Zajišťuje podporu stávajících prostředků HW a SW techniky včetně údržby, diagnostiky a řešení problémů na UHK. • Samostatně instaluje a konfiguruje prostředky ICT a AV techniky na UHK. • Samostatně zajišťuje při změnách provozu projektů informačních systémů, programového vybavení nebo informačních služeb, zpracování plánů, norem a postupů změn provozu a údržby, provozní testování, příprav a realizace modifikací, zajišťování jejich integrity. • Pokud to řešení problému vyžaduje, zajišťuje spolupráci s jinými útvary UHK či externími subjekty. • Zajišťuje bezpečnost, dostupnost a integritu dat. • Zajišťuje správnou instalaci, ochranu a údržbu programového vybavení pro potřeby UHK. • Sleduje vývoj prostředků SW a HW ve své oblasti tak, aby mohl optimálně využívat prostředků AV techniky i ICT a mohl poskytovat kvalifikovanou poradenskou službu. • Poskytuje podporu a technický servis pro uživatele. • Řeší přístupové oprávnění konkrétních uživatelů pro vstup do aplikací systémů výpočetní techniky. • Připravuje specifikace ICT a AV zařízení pro výběrová řízení. • Příprava a zajištění ICT a AV techniky při jednáních vrcholných orgánů univerzity (kolegium děkana, vědecká rada, správní rada, akademický senát UHK, obhajoby projektů a vědeckých prací atd.). • Pořizování audio a videozáznamů s možností následného zpracování střihem pro výuku.

- Vzdělání: min. SŠ vzdělání v oboru informatiky nebo elektro
- Dovednosti: • Požadavek na flexibilitu, na vstřícné a komunikativní vystupování. • Pokročilá znalost problematiky informačních, komunikačních a multimediálních technologií, operačních systémů (především Windows) a kancelářských aplikací. • Znalost virtualizačních technologií. • Orientace v problematice počítačových sítí. • Schopnost edukovat uživatele v problematice ICT.
- Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, podpora v osobním a odborném růstu

- Uchazeči/-ky předloží: kopii dokladů o dosaženém vzdělání, strukturovaný životopis s popisem odborné praxe
- Motivační dopis s přiloženým strukturovaným životopisem včetně dalších požadovaných dokumentů popřípadě dotazy zasílejte na email: [email protected], Aleš Herman vedoucí úseku podpory koncových uživatelů CIT, Univerzita Hradec Králové, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové, nejpozději do 14. 10. 2016.

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11493400797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou