Pracovník/-ice provozu, vrátný/-á

Univerzita Karlova v Praze (MPSV)

Místo práce
Šimkova 870, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
90 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vrátní (54141)

Pracoviště a kontakty

Firma:Univerzita Karlova v Praze, IČ 00216208
Pracoviště:Lékařská fakulta Hradec Králové, Šimkova 870/13, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Čtyřsměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 90 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRACOVNÍK/-ICE PROVOZU, VRÁTNÝ/-Á budovy Výukového a výzkumného centra Univerzity Karlovy v Hradci Králové
- PP na dobu určitou 1 rok, následně bývá prodloužen zpravidla na dobu neurčitou; termín nástupu 1. 1. 2017; čtyřsměnný provoz, včetně sobot, nedělí a nočních směn
- Popis činností: práce ve vrátnici; údržba lučních pozemků (některé se sečou strunovou sekačkou ve značném svahu); úklid sněhu v zimním období
- Požadujeme: vyučení; základní znalost anglického jazyka výhodou; komunikativnost, vstřícnost; fyzickou zdatnost
- Nabízíme: 90,- Kč/hod.; příspěvek zaměstnavatele na stravování; dovolenou 5 týdnů
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Po domluvě je možná prohlídka rozsahu pracovních činností; tel.: 495 816 477
- Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu: Lékařská fakulta UK Hradec Králové, vedoucí IPTO Ing. Luboš Hlavatý, Šimkova 870, 500 03 Hradec Králové nebo na e-mail: [email protected]
- Uzávěrka přihlášek: 30. 11. 2016

Poslední změna:2016-10-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11610600756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou