It specialista

Univerzita Palackého v Olomouci (MPSV)

Místo práce
Hněvotínská 1333, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
13780 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí (252)

Pracoviště a kontakty

Firma:Univerzita Palackého v Olomouci, IČ 61989592
Pracoviště:Univerzita Palackého v Olomouci - Ústav molekulární a translační medicíny LF UP, Hněvotínská 1333/5, Nová Ulice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 13780 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- vzdělání SŠ/VOŠ/VŠ v příslušném oboru
- uživatelská podpora HW/SW (PC, síť, tisk, antivir, formátování prezentací, obsluha webových stránek, evidence a správa výpočetní techniky, zajišťování servisu výpočetní techniky)
- přehled v oblasti HW/SW
- správa aplikací a záloha dat (instalace/obnova)
- znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou (komunikace se zahraničními zaměstnanci)
- analytické myšlení, samostatnost, časová flexibilita, zdravotní způsobilost a bezúhonnost
Jedná se o jednosměnný provoz (+ nepravidelné služby). 8. platová třída, min. mzda od 13.780,- Kč dle stupně vzdělání a délky praxe + osobní příplatek.
Profesní životopisy jsou přijímány POUZE v elektronické podobě do 15.09.2014, později zaslané životopisy nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Poslední změna:2014-08-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 7784320714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou