Samostatný právník/právnička

Univerzita Palackého v Olomouci (MPSV)

Místo práce
Křížkovského 511, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podnikoví právníci (26195)

Pracoviště a kontakty

Firma:Univerzita Palackého v Olomouci, IČ 61989592
Pracoviště:Křížkovského 511/8, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Právní oddělení Univerzity Palackého v Olomouci přijme pracovníka/pracovnici na pozici SAMOSTATNÝ PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA

Náplň práce: vypracovávání a revize smluv a právních stanovisek, zpracovávání vnitřních předpisů a vnitřních norem, zastupování před soudy a správními orgány, výklad právních předpisů a výklad vnitřních předpisů a vnitřních norem, provádění interní konzultační a poradenské činnosti v oblasti práva, uplatňování a vymáhání pohledávek po splatnosti, zajišťování součinnosti s exekutorskými úřady a soudy při realizaci exekucí, vyřizování žádostí o informace podle zákona o svobodném přístupu k informacím.

Požadujeme:
- vzdělání: VŠ právnické (magisterský studijní program),
- vhodné i pro absolventy, avšak praxe v oboru výhodou,
- výhodou: zkušenost se zastupováním u soudu, praxe v oblasti smluvních závazkových vztahů, znalost prostředí veřejné vysoké školy, anglický jazyk slovem a písmem
- další požadavky: vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce; odpovědný přístup k řešení problémům; preciznost, flexibilita; aktivní a iniciativní přístup k práci, samostatnost, komunikativnost; uživatelská znalost práce na PC

Přílohu přihlášky uchazeče tvoří: strukturovaný životopis, výpis z evidence rejstříku trestů ne starší tří měsíců (originál nebo úředně ověřená kopie), kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, telefonické a e-mailové spojení.

Pracoviště: Rektorát UP, Křížkovského č.p. 511/8, Olomouc. Předpokládaný nástup: dle dohody, možný ihned. Mzd. zařazení: dle tabulek do mzd. třídy 10, mzd. stupeň 1-4 dle započítané praxe, celková mzda Kč 20.000,- Kč při nástupu.

Písemné přihlášky zasílejte POUZE do 25.1.2017 na adresu: Rektorát Univerzity Palackého v Olomouci, právní oddělení, Mgr. Gabriela Rozehnalová, Křížkovského 8, 771 47 Olomouc (obálku označte "samostatný právník").
Případné další informace na tel. 585 631 061, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11975810703

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Požadované vzdelání:Právo a právní věda