Vedúci oddelenia plánovania a rozpočtovania

Univerzitná nemocnica Bratislava

Miesto práce
Pažítková 4, 821 01 Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Od 1 458,41 EUR/mesiacZo Zákona sme povinní uvádzať minimálnu základnú mzdu. Mzda nie je výsledná a bude predmetom osobného pohovoru. Ponúkaná základná zložka mzdy je v rozsahu od 1 458,41€ - 1 696,71€. Celková výška platu sa odvíja od skúseností a rokov praxe, osobného príplatku až do výšky 100% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie oddelenia plánovania a rozpočtu,
- zodpovednosť za prípravu tvorbu plánu činnosti UNB (ročný finančný plán), resp. rozpočtu organizácie, aktualizácií plánu a rozpočtu v zmysle interných postupov, resp. usmernení MZ SR, ďalej tzv. re-forecastov, prognóz, stratégií a analýz,
- komunikácia s ostatnými útvarmi UNB pri výkone plánovacích činností
- spolupodieľanie sa na projektoch z oblasti plánovania, rozpočtovania, nákladového a prevádzkového kontrolingu, resp. iných (napr. zdravotných) analýz,
- pravidelná analýza finančných a medicínskych dát,
- príprava ad hoc analýz potrebných pre prijímanie strategických rozhodnutí pre vedenie spoločnosti,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami pri zbere, spracovaní firemných dát a vyhodnocovaní finančných výsledkov,
- spolupráca pri zavádzaní nových a zefektívňovaní aktívnych podnikových procesov.

- priznanie a zvyšovanie základnej mzdy v zmysle Kolektívnej zmluvy v závislosti od počtu rokov odbornej praxe
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú,
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle Kolektívnej zmluvy UNB na stomatologické výkony, dioptrické okuliare, rekreáciu, detskú rekreáciu, životné a pracovné jubileá, vernostné
- možnosť stravovania s príspevkom zamestnávateľa
- možnosť využitia karty MultiSport
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, zdravotnícky

Prax na pozícii/v oblasti

manažmentu, ekonomiky, zdravotníctva

Počet rokov praxe

5

- skúsenosť s aktivitami spojenými s plánovaním/rozpočtovaním/resp. kontrolingom,
- skúsenosť s fin. riadením, rozpočtovaním a kontrolingom rozpočtových, resp. príspevkových organizácií výhodou (nie však podmienkou),
- skúsenosť s riadením malého tímu spolupracovníkov je výhodou,
- pokročilá znalosť MS Excel,
- medicínsky background /znalosť DRG problematiky výhodou (nie však podmienkou),
- flexibilita, tímový hráč, ochota učiť sa napr. novú metodiku a pod.

Univerzitná nemocnica Bratislava poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť pacientom z celého Slovenska. Je najväčším zdravotníckym zariadením na Slovensku. Základným poslaním Univerzitnej nemocnice Bratislava je návrat strateného zdravia a záchrana života. Univerzitnú nemocnicu Bratislava tvorí päť nemocníc – Nemocnica Ružinov, Nemocnica akad. L. Dérera na Kramároch, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda v Petržalke, Nemocnica Staré Mesto na Mickiewiczovej ulici a Špecializovaná geriatrická nemocnica Podunajské Biskupice. Nemocnica zamestnáva vyše 1300 lekárov a 2 000 sestier, celkovo takmer 6 000 zamestnancov. Zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4453821  Datum zveřejnění: 29.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 458,41 EUR/mesiac