Account manager s AJ

UNIWORKS CB s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Strakonice
  • Nabízený plat (hrubého): Mzda bude předmětem jednání dle dosavadní praxe a zkušeností
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- obchodní aktivity, přímý kontakt se zákazníkem
- obchodní jednání a služební cesty
- získávání nových zakázek
- vypracovávání nabídek

V případě zájmu o tuto pozici, nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce.
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je mezinárodní společnost zabývající se komponenty automotive.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
technické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - expert, tlumočení nebo Francouzština - aktivní nebo Němčina - aktivní

Počítačové znalosti - uživatel:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Řidičský průkaz
B
Požadovaná praxe
Praxe na pozici/v oblasti:
obchodní činnosti
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- VŠ technického směru
- praxi v obchodní činnosti, nejlépe v automotive
- ŘP sk. "B"
- časovou flexibilitu
- aktivní znalost AJ slovem i písmem PODMÍNKOU
- znalost dalších jazyků (FJ, NJ) významnou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Společnost UNIWORKS CB s.r.o.
působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších služeb a problematiky, týkající se lidských zdrojů. Zaměřuje se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízí zajímavá pracovní místa po celé ČR a zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Počet zaměstnanců
220
Žižkova 309/12 Zobrazit na mapě
37001 České Budějovice
ID: 1300172   Datum zveřejnění: 24.7.2012
Lokalita: Strakonice
Společnost: UNIWORKS CB s.r.o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce