Řidič kolového nakladače

UNIWORKS CB s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
10.11.2014
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha kolového nakladače ( VOLVO 120E, Caterpillar)
- zavážení sypkých materiálů (substrátu) do drtičky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP
- odpovídající platové ohodnocení (16 - 20 000,- Kč)
- možnost přesčasů
- práce na 1 směnu (denní)
- zajištěné a hrazené ubytování
- možnost příplatků na dojíždění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Naším klientem je prestižní zahraniční společnost sídlící na Novohradsku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

vyučen v oboru

Řidičský průkaz

B, T

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU
- platný strojní průkaz na kolový nakladač
- praxe min. 1 rok
- samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost UNIWORKS CB s.r.o.
působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších služeb a problematiky, týkající se lidských zdrojů. Zaměřuje se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízí zajímavá pracovní místa po celé ČR a zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 1646190  Datum zveřejnění: 10.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16000 - 20000 Kč/měsíc