Sezóní brigáda na Biofarmě

UNIWORKS CB s.r.o.

Místo práce
Kleinweichs 12, 94563 Otzing, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned - 28.04.2014
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc, Dle odpracovaného času

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta se sídlem v Německu hledáme 6-8 pomocníků pro práci na farmě.
Jedná se o okopávání zeleniny na biofarmě.
Práce je vhodná pro ženy, muže i studenty.
Doba trvání je cca 2 měsíce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajištěné ubytování na celou dobu trvání prací.
Možnost vaření na ubytování.
Dobré platební podmínky

Informace o náboru

Jedná se o skupinu 6-8 lidí kde potřeba alespoň u dvou uchazečů znalost Německého jazyka a vlastního automobilu, a to z důvodu dojíždění z ubytování na místo práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Náš zákazník je dlouholetým producentem bio výrobků na trhu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Neurčeno

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost UNIWORKS CB s.r.o.
působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších služeb a problematiky, týkající se lidských zdrojů. Zaměřuje se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízí zajímavá pracovní místa po celé ČR a zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 1721820  Datum zveřejnění: 24.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000 Kč/měsíc, Dle odpracovaného času