Vedoucí výroby

UNIWORKS CB s.r.o.

Místo práce
Okres Písek
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 50000 Kč/měsíc, dle vzdělání a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vedení výrobního provozu (cca 100 pracovníků)
- organizace činností, vedení výrobních mistrů
- reporting
- vyřizování související administrativy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výhodné platové ohodnocení, prémie
- zázemí stabilní prosperující společnosti
- zajímavý systém benefitů
- možnost dalšího odborného vzdělávání

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pracovní pozici, zašlete prosím Váš životopis v českém a německém jazyce.

V případě, že nebudete vyrozuměni do 3 týdnů, byla dána přednost jinému kandidátovi, který lépe splňoval požadavky pracovní pozice. Děkujeme za pochopení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším klientem je prestižní zahraniční společnost se sídlem na Písecku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojní

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání technického směru
- praxi na obdobné pozici ve strojírenské společnosti
- zkušenosti v oblasti automotive
- znalost NJ na pokročilé úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost UNIWORKS CB s.r.o.
působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších služeb a problematiky, týkající se lidských zdrojů. Zaměřuje se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízí zajímavá pracovní místa po celé ČR a zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 1890618  Datum zveřejnění: 7.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 50000 Kč/měsíc, dle vzdělání a zkušeností