Technolog výroby

UNIWORKS CB s.r.o.

Místo práce
Okres Beroun
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výrobní postupy dle výrobní dokumentace v TPV2000
- kontrola a oprava výrobních postupů
- koordinace změn a nápravné kroky v technolgii výroby
- kontrola a vyhodnocení dodržování technoligcké kázně
- vedení příslušné dokumentace
- tvorba technlogických postupů výroby, stanovení časových norem
- návrh úprav technologie výroby v rámci snižování pracnosti a nákladů
- činnosti dle dokumentového systému jakosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
- zajímavou a odpovědnou práci
- možnost seberealizace
- nástupní plat: 40 tis. Kč

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pracovní pozici, zašlete prosím Váš životopis v českém jazyce.

V případě, že nebudete vyrozuměni do 3 týdnů, byla dána přednost jinému kandidátovi, který lépe splňoval požadavky pracovní pozice. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším klientem je významná strojírenská společnost, sídlící na Berounsku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenská technologie, procesní inženýrství

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ/SŠ vzdělání v oblasti strojírenské technologie, procesního inženýrství
- znalost práce s programy TPV2000 (min. 5 let praxe)
- znalost Solid Edge výhodou
- znalost práce na PC (MS Office)
- alespoň 5 let praxe v oboru technolog strojírenské výroby
- komunikativnost, spolehlivost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost UNIWORKS CB s.r.o.
působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších služeb a problematiky, týkající se lidských zdrojů. Zaměřuje se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízí zajímavá pracovní místa po celé ČR a zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2036298  Datum zveřejnění: 4.3.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40000 Kč/měsíc