Referent technického oddělení

UNIWORKS CB s.r.o.

Místo práce
Okres České Budějovice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude práce v oddělení zajišťující dodávání náhradních dílů pro zařízení, sestavování nabídek, poptávání výroby v dceřiných závodech a u subdodavatelů, kalkulace nákladů a koordinace zakázek. Komunikovat budete v německém a anglickém jazyce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí zahraniční společnosti s dlouholetou tradicí
- zajímavé platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- jazykové kurzy
- další firemní benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším klientem je významná zahraniční strojírenská společnost, sídlící v Českých Budějovicích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ/SŠ technického zaměření
- zkušenosti na obdobné pozici
- schopnost pracovat a orientovat se v technické dokumentaci
- aktivní znalost německého jazyka, částečně i anglického jazyka
- znalost práce na PC
- samostatnost, odpovědnost, pečlivost
- komunikativnost, loajalitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost UNIWORKS CB s.r.o.
působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších služeb a problematiky, týkající se lidských zdrojů. Zaměřuje se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízí zajímavá pracovní místa po celé ČR a zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2727545  Datum zveřejnění: 16.9.2016