Projektový manažer

UNIWORKS CB s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
70-85 tis. Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude vytváření, uskutečňování a úpravy plánů projektových prací, řízení investic a časových harmonogramů. Budete řešit každodenní interakci se zákazníky, komunikovat s kolegy s ostatních zemí mimo ČR. Budete připravovat odhady cen a řídit projekt tak, aby splňoval rozpočet.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Vzdělání a rozvojové kurzy
- Bonusový systém
- Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
- 13. a 14. plat

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pracovní pozici, zašlete prosím Váš životopis v českém a anglickém jazyce.

V případě, že nebudete vyrozuměni do 3 týdnů, byla dána přednost jinému kandidátovi, který lépe splňoval požadavky pracovní pozice. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Naším klientem je významná mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ – mechanika/fyzika/materiály
- znalost ISO 13485 a dalších standardů
- technická znalost tvarování plastů a montáže
- anglický jazyk na obchodní i technické úrovni (C1)
- vynikající komunikační schopnosti
- schopnost vést tým
- zkušenosti v projektovém managementu
- loajalita a flexibilní přístup
- zájem podílet se na růstu závodu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost UNIWORKS CB s.r.o.
působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších služeb a problematiky, týkající se lidských zdrojů. Zaměřuje se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízí zajímavá pracovní místa po celé ČR a zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2794132  Datum zveřejnění: 2.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70-85 tis. Kč