Zámečník

UNIWORKS CB s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24 - 29 000 Kč/měsíc, nástupní plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- dokončovací práce obrobených výrobků dle technické dokumentace
- práze s plechem a profilovým materiálem
- broušení, srážení hran, vrtání závitů
- práce na vrtačce, kotoučovou bruskou, atd.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- individuální odměny
- dlouhodobé zaměstnání
- uvedená mzda je včetně příspěvku na ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost vyrábějící techniské součástky pro elektrotechnický průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenské

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU - strojní, nebo praxe zámečník
- spolehlivost, zručnost
- ochota pracovat na směny
- dobrá znalost technických výkresů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost UNIWORKS CB s.r.o.
působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších služeb a problematiky, týkající se lidských zdrojů. Zaměřuje se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízí zajímavá pracovní místa po celé ČR a zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2861126  Datum zveřejnění: 13.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 - 29 000 Kč/měsíc, nástupní plat