Operátor/ka v automobilovém průmyslu

UNIWORKS CB s.r.o.

Místo práce
Okres Strakonice
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- manuální práce ve výrobě automobilových dílů
- obsluha strojů
- ořez těsnění
- kontrola a dokončovací práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzda od 80 Kč/hod netto (základní pracovní fond)
- zajištěné ubytování zdarma
- mzda od 90 Kč/hod netto (při odpracování přesčasů v rámci zákoníku práce)
- náborový příspěvek za nově přivedeného zaměstnance

Informace o náboru

Naším zákazníkem je nadnárodní společnost s významným podílem na trhu v automobilovém průmyslu. Staňte se i Vy její součástí a zajistěte si tak perspektivní pracovní místo. Hledáme muže a ženy, kteří se rádi zapojí do týmové práce v automobilovém průmyslu.
Zaujala Vás tato nabídka? Pak hledáme právě VÁS!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším zákazníkem je společnost působící v automobilovém průmyslu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- dobrý zrak
- samostatnost, spolehlivost
- ochota učit se novým věcem
- čistý trestní rejstřík
- směnný provoz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost UNIWORKS CB s.r.o.
působí již od roku 1999 po celém území České republiky v oblasti personálního poradenství a dalších služeb a problematiky, týkající se lidských zdrojů. Zaměřuje se především na řešení problémů svých zákazníků při nedostatku pracovních sil jak dělnických, pomocných a odborných pozic, tak i při obsazování středního i vyššího managementu. Pro uchazeče a zájemce o zaměstnání nabízí zajímavá pracovní místa po celé ČR a zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3018878  Datum zveřejnění: 18.4.2017