Sociální pracovník

Úřad práce České republiky (MPSV)

Místo práce
Voříškova 825, 339 01 Klatovy, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v oblasti veřejné správy (26351)

Pracoviště a kontakty

Firma:Úřad práce České republiky, IČ 72496991
Pracoviště:Úřad práce České republiky - kontaktní pracoviště Klatovy, Voříškova 825, Klatovy III, 339 01 Klatovy 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 15780 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KVALIFIKAČNÍ A DALŠÍ POŽADAVKY:
- odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - VOŠ v oborech zaměřených na sociální práci a pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitativní a sociální činnost nebo VŠ zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo

HLAVNÍ NÁPLŇ ČINNOSTI: přijímání žádostí hmotné nouze, poradenská činnost, provádění sociálních šetření, vedení a kompletní zpracování správního řízení v žádostech o dávky, zajišťování vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů, ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení, přímý kontakt s žadateli o dávky hmotné nouze

PRACOVNÍ PODMÍNKY:
- platové zařazení v souladu s platnýmiprávními předpisy v 9. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci
- předpokládaný nástup - červenec 2017
- pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 31.5.2017 včetně na emailovou adresu: [email protected] nebo písemně na adresu: Úřad práce České republiky
Ing. Petr Ulrych
Kontaktní pracoviště Klatovy
Voříškova 825/III
339 01 Klatovy
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 12650140735

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání