Referent/ka zaměstnanosti - v projektu "nové pracovní příležitosti - vpp"

Úřad práce České republiky (MPSV)

Místo práce
M. R. Štefánika 1059, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní úředníci jinde neuvedení (44199)

Pracoviště a kontakty

Firma:Úřad práce České republiky, IČ 72496991
Pracoviště:Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Olomouci, Kontaktní pracoviště Šumperk, M. R. Štefánika 1059/20, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 15780 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst.1 písm. a) a c) z. č. 234/2014 Sb., o státní službě

Hlavní náplň činnosti: Zabezpečení praktické části realizace projektu, zejména poskytování poradenství k vhodnosti nástroje VPP (veřejně prospěšných prací) pro potřeby žadatele, při vyplňování žádosti a při výběru vhodných uchazečů o zaměstnání, administrace žádostí, kompletace žádostí, zadání do IS a udržování dat v aktuálním stavu, realizace předběžné veřejnosprávní kontroly, spolupráce na vyhodnocení poskytnutí příspěvku, komunikace se žadatelem o poskytnutí/neposkytnutí příspěvku, administrace dohod, archivace dokumentů.

Kvalifikační a další předpoklady:
- minimálně ÚSO s maturitou
- znalost právních předpisů v oblasti správního řízení, zaměstnanosti
- dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- předchozí zkušenost s problematikou trhu práce - výhodou
- schopnost práce s lidmi, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- samostatnost, pečlivost a důslednost

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9.platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- předpokládaný nástup červen 2017
- na dobu určitou, a to po dobu MD, RD - nejdéle do 30.6.2018

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 23.5.2017 včetně na e-mailovou adresu: [email protected].
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem pro vyřazení z účasti na výběrovém řízení.
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo neodpovídat na došlé životopisy, kontaktování budou pouze kandidáti, kteří se zúčastní osobního pohovoru.

Poslední změna:2017-05-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 12688790773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou