Sociální pracovník/ce

Úřad práce České republiky (MPSV)

Železničního vojska 1349, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-12
Mzdové podmínky (brutto)
1 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy (34121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Úřad práce České republiky, IČ 72496991
Pracoviště:Úřad práce České republiky - KoP Valašské Meziříčí, Železničního vojska 1349, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-12
Mzdové rozpětí:od 1 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - Oddělení PnP a DOZP
KVALIFIKAČNÍ A DALŠÍ POŽADAVKY: Ukončené VŠ bakalářské vzdělání nebo VOŠ se zaměřením na sociální práci, sociální pedagogiku. Odborná způsobilost podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Praxe v oblasti státní správy výhodou. Výborná uživatelská znalost práce s PC (MS Office – Word, Excel). Komunikační dovednosti - schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu, práce v terénu. Samostatnost, pečlivost, důslednost. Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.
HLAVNÍ NÁPLŇ ČINNOSTI: Poskytovat pomoc a podporu osobám v nepříznivé sociální situaci prostřednictvím příspěvku na péči a dávek osobám se zdravotním postižením, poskytovat základní sociální poradenství o možnostech řešení nepříznivé sociální situace. Přijímání žádostí o příspěvek na péči a dávek osobám se zdravotním postižením, napomáhání při vyplňování žádostí, vedení řízení ve věci poskytnutí dávek. Vykonávání terénní sociální práce – provádění sociálního šetření za účelem posouzení schopnosti samostatného života v přirozeném sociálním prostředí. Rozhodování o příspěvku na péči a dávkách osobám se zdravotním postižením. Vykonávání kontrolní činnost využívání příspěvku na péči a dávek poskytovaných osobám se zdravotním postižením.
NABÍZÍME: Platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy, platová třída 9. Pružná pracovní doba - plný úvazek. Předpokládaný nástup -12. června 2017. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis se strukturovaným životopisem nejpozději do 24. května 2017 na e-mailovou adresu: [email protected]
Informace o volných pracovních místech na Úřadu práce ČR naleznete na: http://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera/

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12698690787

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání