Referent/ka v Oddělení veřejné podpory

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Místo práce
třída Kpt. Jaroše 7, 60455 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní pracovní náplní je agenda v oblasti veřejné podpory, která zahrnuje zejména komunikaci s ústředními orgány státní správy a orgány veřejné správy, Evropskou komisí a Stálým zastoupením ČR v Bruselu. Součástí agendy je i vedení správních řízení ve věci pozdního zápisu podpor malého rozsahu do registru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
◾Platové podmínky dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., 12. platová třída, stravenky, odměny
◾Pružnou pracovní dobu
◾5 týdnů dovolené
◾Možnost dalšího vzdělávání a cestování
◾Aktivní využívání anglického jazyka

Informace o náboru

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou do 29. 2. 2016 - zástup za dočasně nepřítomného zaměstnance.

V případě Vašeho zájmu zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem do 11. září 2015.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

právo, ekonomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
◾Ukončené magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru práva nebo ekonomie
◾Výbornou znalost anglického jazyka
◾Znalost MS Office 2010, orientaci v prostředí Windows 7
◾Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
◾Flexibilitu a zájem o problematiku veřejné podpory
◾Praxi ve veřejné správě a s vedením správních řízení výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním orgánem státní správy České republiky s pravomocemi v oblasti ochrany hospodářské soutěže, dohledu nad zadáváním veřejných zakázek a v monitoringu a koordinaci veřejné podpory.
ID: 2215484  Datum zveřejnění: 10.8.2015