Právník/právnička v Odboru druhostupňového rozhodování VZ (tajemník/tajemnice rozkladové komise)

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Místo práce
třída Kpt. Jaroše 7, 60455 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní pracovní náplní je příprava a vyhodnocení správních spisů pro jednání rozkladové komise v oblasti dohledu nad zadáváním veřejných zakázek. Zpracování návrhu rozhodnutí předsedy ÚOHS o rozkladech a o návrzích na obnovu řízení nebo o přezkoumání rozhodnutí podle § 94 a násl. zák. č. 500/2004 Sb. Příprava návrhů vyjádření předsedy ÚOHS k žalobám podaným proti jeho rozhodnutím, zpracování kasačních stížností a vyjádření k Nejvyššímu správnímu soudu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Platové podmínky podle části deváté zákona č. 234/2014, 13. platová třída, stravenky, odměny
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• Možnost dalšího vzdělávání včetně účasti na konferencích

Informace o náboru

Jedná se o pracovněprávní poměr na dobu určitou po dobu dočasně nepřítomného zaměstnance.

Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem do 25. září 2015.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Právo

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Ukončené magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru práva
• Znalost MS Office 2010, orientaci v prostředí Windows 7
• Znalost problematiky veřejných zakázek, správního řízení
• Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
• Flexibilitu a zájem o právní oblasti spadající do kompetence Úřadu
• Prezentační a argumentační dovednosti
• Praxe v oboru a se zastupováním před soudy výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním orgánem státní správy České republiky s pravomocemi v oblasti ochrany hospodářské soutěže, dohledu nad zadáváním veřejných zakázek a v monitoringu a koordinaci veřejné podpory.
ID: 2245625  Datum zveřejnění: 8.9.2015