Referent/ka v Oddělení dominance a vertikálních dohod

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže

Místo práce
třída Kpt. Jaroše 7, 60455 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní pracovní náplní ekonoma je vedení šetření, správních řízení a provádění ekonomických/ekonometrických analýz (kvantitativní výzkum a zpracování analytických výstupů) spojených s působením dominantních soutěžitelů a uzavíráním vertikálních dohod.

Hlavní pracovní náplní právníka je řešení podnětů a vedení správních řízení spojených s působením dominantních soutěžitelů a uzavíráním vertikálních dohod.

Na pozici ekonoma požadujeme:
• Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie
• Znalost anglického jazyka slovem a písmem
• Znalost MS Office 2010, orientaci v prostředí Windows 7, ASPI, práce ve vybraném statistickém softwaru (např. SPSS, Gretl, Stata)
• Flexibilitu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
• Znalost, povědomí nebo alespoň aktivní zájem o problematiku hospodářské soutěže
• Předchozí praxe výhodou, nikoli podmínkou

aneb

Na pozici právníka požadujeme:
• Vysokoškolské vzdělání v oboru právo
• Znalost anglického jazyka slovem i písmem
• Znalost MS Office 2010, orientaci v prostředí Windows 7, ASPI
• Znalost a aktivní zájem o problematiku ochrany hospodářské soutěže
• Znalost správního řádu
• Flexibilitu, samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Možnost dalšího vzdělávání
• Podíl na mezinárodní spolupráci/možnost cestování do zahraničí
• Platové podmínky podle části deváté zákona č. 234/2014 Sb. o státní službě – 12. platová třída, stravenky, odměny
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou do 31. srpna 2016 - zástup za dočasně nepřítomného zaměstnance

V případě Vašeho zájmu zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže je ústředním orgánem státní správy České republiky s pravomocemi v oblasti ochrany hospodářské soutěže, dohledu nad zadáváním veřejných zakázek a v monitoringu a koordinaci veřejné podpory.
ID: 2304093  Datum zveřejnění: 26.10.2015